Frostpunk 2018-2020 – ver 1 5 0 [DLCs+Bonus] [MULTI-PL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie: 24 Kwietnia 2018 – 21 Stycznia 2020 (The Last Autumn DLC)
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, Postapokalipsa, Steampunk
Producent: 11 bit studios
Wydawca: Cenega S.A. / 11 bit studios
Tabletka: build-in (CODEX)

Zawartość DLC:

The Rifts
The Fall Of Winterhome
The Last Autumn
Digital Artbook
Digital Original Soundtrack
Bonus Content

Gra zaktualizowana do wersji 1.5.0

Frostpunk jest połączeniem strategii czasu rzeczywistego i city buildera, wzbogaconym o wyraźnie zarysowane elementy survivalowe (twórcy mówią wręcz o opracowaniu nowego gatunku, nazwanego przez nich &#8222society survival&#8221). Za produkcję odpowiada polski zespół 11 bit studios, który zdobył światową sławę dzięki ciepło przyjętym grom z serii Anomaly oraz bestsellerowemu This War of Mine.

Akcja Frostpunka toczy się w alternatywnej wersji XIX wieku, w której na Ziemi zapanowała nowa epoka lodowcowa. Garstka ocalałych, nad którą przejmujemy kontrolę, szuka schronienia w pobliżu parowego generatora ciepła &#8211 chcąc utrzymać ostatni bastion ludzkości, cała społeczność musi dostosować się do nowej, mroźnej rzeczywistości.

Rozgrywka w wydanym na platformie PC Windows Frostpunku skupia się na okolicach generatora ciepła, wokół którego w koncentrycznych kręgach rozbudowywana jest osada ocalałych. W toku zmagań konstruujemy nie tylko domy dla mieszkańców, lecz także rozmaite budynki przemysłowe, szpitale, domy opieki czy kuchnie. Choć na początku dysponujemy jedynie garstką ludzi, z czasem napływają do nas kolejne osoby, przez co wioska stopniowo przeistacza się w wielkie postapokaliptyczne miasto. Rozgrywka polega przede wszystkim na zarządzaniu społecznością w taki sposób, by za wszelką cenę utrzymać ją przy życiu. Często wymaga to poświęcenia praw czy wręcz życia jednostek dla dobra ogółu niekiedy wyłącznie w ten sposób zapewniamy pozostałym szansę na przetrwanie. Motorem gry jest podejmowanie niejednoznacznych moralnie decyzji, zrealizowane w formie uchwalania kolejnych praw. Przykładowo, możemy posyłać do pracy nie tylko dorosłych, ale i dzieci, organizować pogrzeby ofiar wypadków (a tym samym marnować cenny czas) lub grzebać je w masowych grobach, czy choćby drastycznie zwiększyć wymiar czasu pracy. Należy jednak pamiętać o wskaźnikach rozgoryczenia i nadziei, prezentujących to, jak nasi podopieczni odnajdują się w nowej sytuacji kluczem do sukcesu jest takie balansowanie nastrojów, by nie doprowadzić do eskalacji niezadowolenia ludności, co może skłonić ją do buntu, a w rezultacie &#8211 obalenia kiepskiego zarządcy i zakończenia zabawy. W trakcie rozgrywki sporo czasu spędzamy na ekranie prezentującym rozbudowane drzewo praw przysługujących mieszkańcom, które zawiera wzajemnie wykluczające się rozwiązania istotnych problemów skorzystanie z każdego z nich niesie ze sobą tak pozytywne, jak i negatywne skutki, których wpływ możemy odczuwać jeszcze długo po ich uchwaleniu. Na tym jednak się nie kończy, gdyż z czasem nasze możliwości zaczynają rosnąć &#8211 po wybudowaniu warsztatu otrzymujemy dostęp do nowych technologii, których odkrycie może ułatwić życie mieszkańcom, ale też stworzyć dodatkowe problemy. Zainwestowanie w balon nawigacyjny wskaże innym ocalałym miejsce, gdzie mogą znaleźć nowy dom, z kolei opracowanie tak zwanych automatonów (czyli robotów napędzanych parą, które mogą pracować niemal bez wytchnienia) znacząco odciąży pracowników. Ale więcej ludzi w osadzie to również potencjalne zmartwienia (wszak ktoś musi o nich zadbać), z kolei awarie maszyn mogą doprowadzić do groźnych wypadków. Ważna jest także eksploracja skutego lodem świata &#8211 posyłanie zwiadowców wiąże się z dużym ryzykiem, bo wysłani na mroźne pustkowia skauci mogą natrafić na śmiertelne bezpieczeństwa, jednak tylko w ten sposób można na przykład odkryć dodatkowe złoża bezcennego węgla.

The Last Autumn:

The Last Autumn stanowi pierwsze duże rozszerzenie do Frostpunka, czyli wydanej w kwietniu 2018 roku gry strategicznej. Dodatek stanowi prequel wydarzeń znanych z podstawowej wersji tytułu i przenosi gracza do czasów przed nadejściem wiecznej zimy. Za opracowanie i wydanie DLC odpowiada rodzime 11 bit studios.

Frostpunk: The Last Autumn pozwala zapoznać się z czasami przed zlodowaceniem. W nowym scenariuszu gracz wciela się w najwyższego przełożonego placu budowy nr 113. Jego zadaniem jest wybudowanie generatora zanim nadejdzie zima.

Frostpunk: The Last Autumn utrzymuje konwencję znaną z podstawowej wersji gry. Gracze ponownie mają do czynienia z połączeniem survivalu i city buildera, w którym muszą rozbudowywać własną osadę, dbać o jej sprawne funkcjonowanie oraz kontrolować morale mieszkańców. Rozszerzenie modyfikuje jednak mechaniki rozgrywki. Zamiast pilnowania działania generatora, należy nadzorować jego budowę. Dodatek implementuje także nowe technologie do opracowania, budynki oraz kolejną Księgę Praw.

Processor: Intel Core i5 3.2 GHz
RAM: 8GB
HDD: 10GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 / Radeon RX 580 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (x64).

1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na Frostpunk.exe i wybierz opcję uruchom jako administrator.
3. Graj

Wybór języka w menu gry. Dostępne języki: Polski, Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Chiński Uproszczony, Rosyjski

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop