FORSAKEN REMASTERED 2018 V1 4 0 [MULTI5 ENG] [ISO] [RAZOR1911 GOG] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( INFO )…

Wydanie RAZOR1911-GOG: 31 Lipca 2018
Premiera Gry: 31 Lipca 2018
Gatunek: Akcji, FPP, Science Fiction, Strzelanki
Producent: Nightdive Studios
Wydawca: Nightdive Studios

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.4.0

…( Opis )…

Forsaken Remastered jest odświeżoną graficznie wersją FPS-a wydanego w 1998 roku na platformach PC, PlayStation oraz Nintendo 64. Akcja tej produkcji rozgrywa się w świecie science fiction, a w rozgrywce położono nacisk na poruszanie się we wszystkich trzech wymiarach. Za stworzenie odświeżonego wydania odpowiada firma Nightdive Studios. Oryginalna gra została opracowana przez studio Probe Entertainment (za wyjątkiem wersji na Nintendo 64 &amp#8211 port na tę platformę wykonali deweloperzy z Iguana Entertainment UK).

W odległej przyszłości postęp naukowy wymknął się ludziom spod kontroli. Wypadek podczas eksperymentu spowodował niekontrolowaną reakcję syntezy jądrowej, całkowicie niszcząc powierzchnię Ziemi. Planeta została sklasyfikowana jako &amp#8222potępiona&amp#8221 (ang. forsaken) przez rządzącą teokrację imperialną &amp#8211 tym samym każdy może zgodnie z prawem szabrować wszystko, co na niej pozostało. Gracz wciela się w jednego z najemników zajmujących się tym procederem.

Świat gry w Forsaken Remastered obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej. W przeciwieństwie do wielu innych FPS-ów nie kontrolujemy człowieka, a niewielki statek latający (podobnie jak np. w znanym cyklu Descent, który stanowił inspirację dla oryginalnej wersji Forsaken). Charakterystyczną cechą omawianej produkcji jest to, że mamy możliwość swobodnego poruszania się we wszystkich trzech wymiarach (także w górę i w dół), z możliwością swobodnego obracania kamerą. Akcja jest bardzo szybka i wymaga od gracza dużej zręczności. W tytule Nightdive Studios i Probe Entertainment znalazło się kilkadziesiąt różnych broni i kilka typów przeciwników.

W Forsaken Remastered możemy bawić się samotnie albo w towarzystwie innych. Produkcja posiada złożoną z kilkunastu poziomów kampanię single player, a także sześć trybów wieloosobowych, umożliwiających rywalizację pomiędzy graczami (Free For All, Team Game, Capture the Flag, Flag Chase, Bounty Hunt, Team Bounty Hunt).

Forsaken Remastered posiada oldskulową, trójwymiarową grafikę, która pomimo pewnego odświeżenia (głównie dostosowania formatu obrazu do współczesnych standardów 16:9 i 16:10, a także wykorzystania wyższej rozdzielczości) zdecydowanie odbiega od tego, co można zobaczyć w grach wydanych w XXI wieku. Tytuł ten może jednak przyciągnąć do siebie sympatyków gier retro.

…( DANE TECH )…

MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 7 64-bit (32-bit not supported)
Procesor: Intel Quad Core 1.7 GHZ CPU
Pamięć: 1 GB RAM
Karta graficzna: GPU with OpenGL 3.2 or DirectX 10 support (256 MB)
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: 100 DirectX compatible sound card or onboard sound
Dodatkowe uwagi: Intel CPUs rendering graphics may not be OpenGL 3.2+ compatible.

…( Instalacja )…

1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 385.09 MiB

sprawdź horoskop