F.E.A.R. 2: Project Origin + Reborn v1.05 [FitGirl] [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Monolith Productions
wydawca: Warner Bros. Interactive Entertainment
wydawca PL: CD Projekt S.A.
data premiery gry: 10 luty 2009

Opis

F.E.A.R. 2: Project Origin to obserwowana z perspektywy pierwszej osoby gra akcji, stworzona przez programistów z amerykańskiej grupy Monolith Productions. Produkt ten stanowi pełnoprawną kontynuację wydanego w 2005 r. shootera pt. F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon. Akcja gry rozpoczyna się w dystrykcie Auburn, na pół godziny przed końcem wydarzeń przedstawionych w poprzedniej odsłonie. Tym razem wcielamy się nie w postać Point Mana, lecz w skórę Michaela Becketa, członka jednostki antyterrorystycznej Delta. Naszym zadaniem jest aresztowanie Genevieve Aristide, kierowniczki znanej korporacji Armacham, zamieszanej w niszczenie dowodów, świadczących o jej nielegalnych badaniach w dziedzinie bioinżynierii. W trakcie akcji dochodzi jednak do znanego z pierwszej części gry wybuchu, po którym budzimy się w szpitalu. Nie jest to jednak wybawienie, a szybko okaże się, że naszym podstawowym zadaniem będzie walka o przetrwanie.

Klimat F.E.A.R. 2 odpowiada atmosferze japońskich horrorów, których często nieodłącznym elementem jest postać małej, tajemniczej dziewczynki o paranormalnych zdolnościach. W Project Origin osobą tą jest Alma Wade, znana z pierwszego F.E.A.R.-a bohaterka, mająca ścisły związek z niewytłumaczalnymi wydarzeniami wokół nas. W stosunku do poprzedniej części jej umiejętności uległy rozwinięciu – potrafi kontrolować nie tylko ludzkie umysły, ale także w bardzo dużym stopniu wpływać na zjawiska fizyczne, zmieniając w ten sposób ukształtowanie danych lokacji. Alma stała się też bardziej dojrzała pojawia się teraz pod postacią młodej kobiety. Fundamentalną rolę w całej rozgrywce pełni walka, polegająca na wymianie ognia z napotkanymi oponentami. Starcia te toczą się zarówno we wnętrzach rozmaitych budynków jak i na zewnątrz, w scenerii zdewastowanego miasta. Autorzy podkreślają wagę przywiązywaną do odwzorowania tej ostatniej. Nowością w stosunku do poprzedniczki jest również obecność robotów bojowych. Mechy mogą być wykorzystywane zarówno przez gracza jak i wrogów, co wprowadza nową jakość do rozgrywki. Project Origin pozwala odbiorcom na dużą swobodę w kwestii eliminowania przeciwników. Do naszej dyspozycji oddano m.in. opcję zwalniania akcji (bullet time), a także zagwarantowano wysoki stopień interakcji z otoczeniem (możliwość niszczenia lamp, telewizorów, przesuwania przedmiotów, np. mebli o dużych gabarytach, służących następnie jako osłony). Warto zwrócić też uwagę na szeroki zakres typów broni, składający się oprócz najpopularniejszych broni z jedynki – chociażby z kilku futurystycznych karabinów (m.in. pulsacyjnego) czy miotacza płomieni. Tytuł grupy Monolith Productions bazuje na zmodyfikowanej wersji autorskiego silnika Lithtech Jupiter Ex, docenionego przez branżowych specjalistów po tym, jak efektownie zastosowano go w First Encounter Assault Recon oraz Condemned: Criminal Origins. Korzystając ze swego narzędzia twórcy F.E.A.R. 2 skupili się na wyeksponowaniu częstych rozmyć obrazu oraz budującej napięcie grze świateł. Elastyczność engine?u przydała się również w projektowaniu nowego trybu multiplayer, pozwalającego odbiorcom na oderwanie się od mrocznej kampanii single i zagłębienie w zabawie sieciowej.

Wymagania sprzętowe

Minimalne:
System operacyjny: Windows XP SP2 / Vista SP1 7,10
Procesor: Pentium 4 2.8 GHz / Athlon? 64 3000+
Pamięć:1 GB RAM
Karta graficzna: 256 MB NVIDIA GeForce 6800 / ATI Radeon X700
Dysk twardy: 15 GB

Zalecane:
System operacyjny: Windows XP SP3/Vista SP1,7,10
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz/Athlon 64 X2 4400+
Pamięć: 1,5 GB RAM-u
Karta graficzna: 512 MB NVIDIA GeForce 8600 GTS lub ATI Radeon HD 2900 XT
Dysk twardy: 15 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Repack Features

.Based on GOG v1.05 release: 15,810,707,696 bytes
.Unofficial Reborn Russian localization (198 MB, credits to ZoG) added as an option
.100 Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
.NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
.Selective Download feature: you may skip downloading and installing of Reborn Russian translation and optional videos (Credits + .Demo Trailers)
.Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 14.9 to 4.14.5 GB, depending on selected components)
.Installation takes: 12 minutes on 8-threads CPU 20 minutes on 4-threads CPU
.After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
.HDD space after installation: 15 GB
.Use &quotlanguage_setup.exe&quot in game root to change the game language
.Use &quotEnable Russian Reborn.bat&quot and &quotDisable Russian Reborn.bat&quot files to enable/disable Reborn Russian localization and
.Repack uses XTool library by Razor12911
.At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
Repack by FitGirl

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=H

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop