Everybody’s Gone to the Rapture *2016* v1.0 [x64] [MULTI-PL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

INFO
Wydanie: 14 kwietnia 2016
Gatunek: Przygodowe
Producent: The Chinese Room
Wydawca: The Chinese Room, SCE Santa Monica Studio
Tabletka: build-in (CODEX)

OPIS
Everybody’s Gone to the Rapture na PC Windows to artystyczna przygodówka, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Grę wyprodukowało studio The Chinese Room, mające na koncie takie tytuły jak Dear Esther czy Amnesia: A Machine for Pigs. Produkcja powstała z wykorzystaniem silnika CryEngine i zawiera pełną polską wersję językową (z dubbingiem). Everybody’s Gone to the Rapture rozgrywa się na terenie sielankowego miasteczka Yaughton, mieszczącego się w angielskim Shropshire. Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym miejscu wydarzyło się coś strasznego – w okolicy nie widać żywej duszy, a porozrzucane dokoła przedmioty sugerują, że ludzie pozostawili swoje domostwa w pośpiechu. Zadaniem gracza jest eksploracja tego opuszczonego świata, przy czym zwiedzać mapę można w sposób zupełnie dowolny. Na niej poukrywano setki wiadomości, nagrań, kaset, czy rozmów telefonicznych. Odkrywając i odtwarzając je gracz poznaje liniową, ale wielowątkową fabułę, opowiadającą historię kilku mieszkańców wioski. Im więcej ukrytych wiadomości znajdziemy, tym lepiej poznamy to, co zaszło w Yaughton. Gra bardzo szybko wprowadza dodatkowe środki narracyjne, korzystając z repertuaru literatury science-fiction. Otóż na drodze gracza zaczynają pojawiać się tajemnicze światła, a w niektórych miejscach można odblokować scenki przedstawiające dawne wydarzenia (rozmowy, kłótnie czy monologi). Zamiast postaci, oglądamy w nich efemeryczne świetliste zjawy. Poza chodzeniem, bieganiem czy używaniem obiektów w świecie gry, jedyną klasyczną mechaniką rozgrywki jest aktywowanie wspomnianych scenek, które polega na odpowiednim wychylaniu pada.

WYMAGANIA
Procesor: Intel Core i7-4770S 3.1 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz
Pamiec RAM: 8GB;
HDD: 8GB wolnego miejsca na dysku twardym;
Karta graficzna: 2 GB RAM GeForce GTX 770/3 GB Radeon HD 7970 lub lepsza
System operacyjny: Windows 7, 8/8.1, 10 (!64 Bit!).

INSTALL
1. Pobierz.
2. Prawym przyciskiem myszy kliknij na "Everybodys.Gone.to.the.Rapture.exe" i wybierz opcję "uruchom jako administrator".
3. Graj!

Wybór języka w menu gry.

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Prosze Upewnij Sie, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbedne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

SCREENY

Rozmiar: 6.19 GiB

sprawdź horoskop