Euro Truck Simulator chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Firma SCS Software, odpowiedzialna za serię 18 Wheels of Steel, tym razem przenosi swój symulator kierowcy/managera firmy przewozowej na europejskie drogi. Euro Truck Simulator to swoista kontynuacja wyżej wspomnianej serii.

Na europejskie drogi wyruszamy w solidnie wymodelowanych ciągnikach, znacznie różniących się od swoich kolegów zza Oceanu. Pomimo wyglądu, model jazdy jest bardzo zbliżony do tego z poprzednich epizodów, a co za tym idzie – prezentuje się zręcznościowo; nowicjusze będą mogli szybko opanować arkana prowadzenia wielotonowych maszyn.

Nasz fach polega na dostarczaniu zleceń w wybrane miejsce i w określonym czasie. Przyjmujemy zadanie, podpinamy naczepę i ruszamy na szerokie drogi i miejskie ulice, by zdążyć na czas – lecz zgodnie z prawem i zasadami ruchu drogowego! Przychodzi nam zwiedzić niemal całą zachodnią i część środkowej Europy. Takie miasta jak Paryż, Berlin, Madryt, Rzym stoją przed nami otworem.

Istnieje także możliwość wynajęcia pomocników i wyznaczania im kolejnych zleceń. To zaś pozwoli rozszerzać nasze wpływy i zbijać fortunę na przewoźnictwie rozprzestrzenionym na terenie Starego Kontynentu.

Rozmiar: 204.58 MiB

sprawdź horoskop