Encased A Sci-Fi Post-Apocalyptic RPG v0.20.1230.1316 – GOG [Wczesny Dostęp] [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Dark Crystal Games
wydawca: Black Tower Entertainment
data wydania: 26 września 2019

Opis

Encased to izometryczna gra typu RPG, umieszczona w post apokaliptycznym świecie przyszłości. Gra nawiązuje swoją zawartością do takich klasyków gatunku jak pierwsze dwa Fallouty, Baldur?s Gate czy Divinity: Original Sin.

Nasza doświadczona drużyna developerska, posiadająca w swoim gronie osoby odpowiedzialne między innymi za produkcję takich tytułów jak Divinity: Original Sin Enchanced Edition, Divinity: Original Sin 2, Age of Decadence, Life is Feudal: Forest Village, oferuje ci teraz możliwość dołączenia do korporacji C.R.O.N.U.S. Wejdź do świata pełnego nieliniowej przygody i odkrywaj tajemnicze ruiny upadłych cywilizacji.
Encased to CRPG z otwartym światem, który zachęca do swojej eksploracji nie tylko starych fanów gatunku ale także nowych graczy. Stworzony jako swego rodzaju hołd dla najlepszych gier z tego gatunku, nie miał na celu tylko powieleniu najlepszych cech gatunku, ale także jego ulepszenie i rozwinięcie.

Twórz bronie i pancerze a następnie je ulepszaj. Zagłębiaj się w opuszczone labirynty i placówki Przodków w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów. Każdy z tych reliktów ma unikatowe właściwości. Chcesz się przekonać jakie? Musisz odkryć to sam, łącząc je ze swoim ekwipunkiem. Wszystko, byle tylko przeżyć w tym okrutnym post-apokaliptycznym świecie.

Przekup, przekonaj lub przy zastrasz mieszkańców pustkowi aby wsparli oni twoją sprawę. Użyj ich umiejętności i zdolności dla własnego zysku lub aby pomagać innym. Wybierz pomiędzy siłami Nowego Porządku który próbuje odbudować stary świat, bojownikami wolności z Republiki Camine Heights, Kościołem który próbuje wszystkich nawrócić na swoją wiarę, najeźdźcami z Falangi lub wojskowym reżimem Kshatriya. Każda z tych frakcji jest inna i posiada swoją własną wizję świata. Pomóż jednej z nich zdominować lub zniszczyć resztę. Być może jednak wolisz wybrać ścieżkę samotnego wędrowca?
Encased nie używa standardowego systemu klas. Zamiast tego posiada rozbudowany system umiejętności i atrybutów, który pozwoli ci dostosować postać w dowolny sposób.

Pokaż swój zmysł taktyczny w turowej walce przeciwko zróżnicowanym przeciwnikom. Używaj osłon, różnych typów broni i amunicji, zastawiaj pułapki. Lub zmniejsz dystans, zaszarżuj na swych wrogów w pancerzu wspomaganym i daj im posmakować zimnej stali Ruiny upadłych cywilizacji pełne są przeciwników, od zmutowanej zwierzyny do antycznych robotów bojowych. Będziesz musiał stosować różne taktyki, dostosowane do konkretnego wroga.

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 64-bit (7SP1/8/8.1/10)
Procesor: Intel Core i5
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GT 650M
Miejsce na dysku: 6 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 64-bit (8/8.1/10)
Procesor: Intel Core i7
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 760
Miejsce na dysku: 6 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku setup_encased_a_sci-fi_post-apocalyptic_rpg_0.20.1230.1316_(43882).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

DLC:
Encased RPG – Portrait Pack
Encased RPG – Run and Gun Kit
Encased RPG – Soundtrack

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=6kq6j7eMBjU

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop