Dusty Raging Fist 2019 [MULTi7-ENG] [ISO] [SKIDROW] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…

Wydanie SKIDROW: 8 Maja 2019
Premiera Gry: 8 Maja 2019
Gatunek: Akcji, 2D, Beat em Up, Na 2 Osoby, Indie, Kooperacja, Side-Scroll, Podzielony/Wspólny Ekran
Producent: PD Design Studio
Wydawca: PD Design Studio

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Japoński

…( Opis )…

Dusty Raging Fist jest prequelem ciepło przyjętego Dusty Revenge. Podobnie jak poprzednia gra z cyklu, kolejne dzieło studia PD Design reprezentuje gatunek beat em up. Tytuł pojawił się na komputerach osobistych i na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Akcja wydanego na platformie PS4, PC i Switch Dusty Raging Fist toczy się przed wydarzeniami opowiedzianymi w Dusty Revenge. Znanemu z wcześniejszej gry, zającopodobnemu Dustyemu towarzyszą wierni sojusznicy &amp#8211 Kitsune (lisica-zabójczyni) oraz muskularny Darg (przyjaciel bohatera z dzieciństwa).

Zadaniem, jakie zostaje przed nimi postawione, jest unicestwienie starożytnych, mrocznych sił ponoszących odpowiedzialność za tajemnicze zaginięcia dzieci w różnych zakątkach fantastycznej krainy oraz za pojawienie się potworów terroryzujących jej mieszkańców. By tego dokonać, protagoniści muszą posiąść moce żywiołów, należące pierwotnie do tak zwanych Mitycznych Strażników (ang. Mythical Guardians). Nie mając innego wyjścia, bohaterowie udają się w niebezpieczną podróż. Po drodze mogą liczyć na dodatkowe wsparcie ze strony dwojga sprzymierzeńców &amp#8211 Leo pomaga im w starciach prowadząc ostrzał artyleryjski, natomiast Snow eliminuje oponentów z karabinu snajperskiego.

Wydarzenia w Dusty Raging Fist są prezentowane z boku, jak na gatunek beat&amp#8217em up przystało. W trakcie zabawy przemierzamy zróżnicowane lokacje (zarówno malownicze plenery, jak i posępne jaskinie czy katakumby), stawiając czoła hordom przeciwników. Oprócz pomniejszych adwersarzy, których pokonanie nie stanowi większego problemu, na naszej drodze stają również mocarni bossowie.

Starcia mają dynamiczny charakter, a o powodzeniu decyduje umiejętne żonglowanie specjalnymi zdolnościami postaci &amp#8211 protagoniści robią użytek nie tylko z szerokiego wachlarza ciosów wręcz i ataków dystansowych, lecz także ze wspomnianych wcześniej mocy żywiołów (ognia, lodu, piorunów, wiatru, ziemi i ciemności), jakie można łączyć w efektowne i potężne kombinacje. W sytuacjach podbramkowych (aczkolwiek nie tylko wówczas) można wykorzystać pomoc samych Mitycznych Strażników siejących na polu walki prawdziwe spustoszenie.

W grze znalazło się też miejsce na pewne elementy RPG &amp#8211 w toku rozgrywki bohaterowie zdobywają punkty doświadczenia, jakie następnie możemy przeznaczyć na rozwój wybranych zdolności.

W Dusty Raging Fist na platformie PS4, PC i Switch można się bawić zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie dwójki innych graczy. Tryb multiplayer pozwala na wspólną rozgrywkę przy jednym ekranie lub przez Internet.

Dwuwymiarowa oprawa graficzna Dusty Raging Fist prezentuje wysoki poziom wykonania. Twórcy zrezygnowali z technologii, jaka napędzała ich wcześniejsze dzieło, na rzecz silnika Unity 3D. Owocem tej decyzji są bogatsze w detale modele postaci i projekty poziomów, a także bardziej szczegółowe i zróżnicowane animacje ataków. Całość ponownie utrzymano w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce.

…( Dane Techniczne )…

Minimalne: Intel Core i3, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7

…( Instalacja )…

1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/f827ed8488a09.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/2ace30e2b5d53.jpg.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 1.51 GiB

sprawdź horoskop