Dragons Dogma: Dark Arisen [Update 7] 2016 [MULTI ENG] [RePack QOOB] [EXE chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Informacje:

Tytuł: Dragons Dogma: Dark Arisen
Gatunek: Akcja, Przygodowe, RPG
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom
Data wydania: 15 stycznia 2016
Wersja: z 12/18/2017 (Update7)
Język: Angielski Francuski Włoski Niemiecki Hiszpański Japoński Chiński tradycyjny
MedycynaCODEX)

http://store.steampowered.com/app/367500/Dragons_Dogma_Dark_Arisen/
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=29272

Opis:

Gra Dragons Dogma: Dark Arisen to wciągająca, pełna akcji i walki rozgrywka w ogromnym, otwartym świecie. Gracze rzucają się w wir przygód we wspaniałym, tętniącym życiem świecie wraz z trzema towarzyszami kierowanymi przez SI, zwanymi pionami. Każdy z tych partnerów staje się niezależnym uczestnikiem rozgrywki, wykazując się walecznością i umiejętnościami rozwijanymi z uwzględnieniem cech nabywanych od każdego z graczy. Użytkownicy komputerów mogą udostępniać swoje piony w sieci i zgarniać nagrody w postaci skarbów, porad i wskazówek strategicznych, dzięki którym będą mogli pokonać budzących przerażenie wrogów. Piony można również pożyczać, gdy do ukończenia przeróżnych, pełnych wyzwań misji potrzebne są określone zdolności.
Opis

Dynamiczna walka – możesz pokonać czworogłową Hydrę, dosiąść gryfa i latać w przestworzach oraz zabijać smoki i inne potwory, wyszukując ich słabości.
Mnóstwo dodatków – wszystkie opublikowane dotąd pakiety zawartości do pobrania, premie za zamówienie przedpremierowe, materiały na wyłączność, a ponadto rozszerzenie Dark Arisen. W grze poznasz cieszący się powszechnym uznaniem system walki i rozbudowany system modyfikacji oraz niezmierzone podziemne królestwo pełne przerażających potworów.
Niezliczone możliwości modyfikacji – dziewięć dróg rozwoju z mnóstwem przeróżnych umiejętności, możliwość modernizowania i ulepszania pancerza oraz piony, które można szkolić pod kątem ulubionego stylu walki.
Oszałamiająca grafika – piękna grafika w wysokiej rozdzielczości o podwyższonej szczegółowości.
Pełna obsługa platformy Steam – w tym osiągnięcia Steam, zapisywanie w chmurze Steam, karty kolekcjonerskie, rankingi i obsługa trybu Big Picture.
Rozszerzona obsługa kontrolerów – oprócz tradycyjnego sterowania myszą i klawiaturą w grze dostępna jest natywna obsługa kontrolerów Xbox 360, Xbox One, Steam oraz innych gamepadów opartych na bibliotece DirectInput, takich jak kontroler DualShock.
Nowe osiągnięcia – 9 zupełnie nowych osiągnięć, zarówno dla nowych, jak i powracających fanów gry Dragons Dogma Przygotuj się na fascynującą podróż w najodleglejsze zakątki wyspy Bitterblack.

Wymagania Sprzętowe

Minimalne:

System operacyjny: Windows Vista or newer (32 or 64 bit)
Procesor: Intel Core i5 660 CPU or equivalent
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Radeon HD 5870 or equivalent
DirectX: Wersja 9.0c
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX-compatible sound card or onboard audio chip

Instalacja:

Zainstaluj
Graj

Rozmiar: 6.26 GiB

sprawdź horoskop