Dragon Age: Origins Awakening [MULTI 8] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

BioWare Corporation ( producent )
Electronic Arts Inc. ( wydawca )
Electronic Arts Polska ( dystrybutor PL )
cRPG
16 marca 2010 ( światowa data premiery )
19 marca 2010 ( data wydania w Polsce )
16 marca 2010 ( data premiery w USA ) (NTSC)

tryb gry: single player nośnik: 1 DVD
wymagania wiekowe: 18+

info:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=14452
screen:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=9032
http://pic.leech.it/i/21442/33d4376abk.gif
http://www.valhalla.pl/tekst344-Dragon-Age-Origins—Awakening.html

Pierwszy pełnoprawny dodatek do świetnej gry Dragon Age: Początek. W nowej przygodzie poznajemy dalsze losy uniwersum i Szarych Strażników.

Dragon Age: Początek – Przebudzenie to pierwszy duży dodatek do gry Dragon Age, stworzonej przez firmę BioWare, odpowiedzialną za wiele dobrze znanych produkcji cRPG (Baldur’s Gate, Mass Effect). Oprócz Przebudzenia tytuł otrzymał mnóstwo pomniejszych rozszerzeń DLC, w tym chociażby pakiet zatytułowany Powrót do Ostagaru.

Fabuła Przebudzenia rozpoczyna się kilka miesięcy po wydarzeniach znanych z podstawowej wersji gry. Głównej postaci przypada w udziale zadanie odbudowania potęgi zakonu Szarych Strażników, którego szeregi zostały zdziesiątkowane w bitwie pod Ostagarem. Sprawa łatwa nie jest, bo chociaż wojna z potężnym arcydemonem została wygrana, to mroczne pomioty nie powróciły pod ziemię, nadal stanowiąc poważne zagorzenie dla całego Fereldenu. Na domiar złego narastają plotki o pojawieniu się inteligentnego przywódcy potworów – tajemniczego Architekta.

Ciekawostką jest to, że do nowej przygody możemy przystąpić na dwa sposoby. Jeśli zdecydujemy się na wybór dotychczasowego bohatera, to zostanie on przeniesiony do dodatku (otrzymamy też możliwość zmodyfikowania jego aktualnych współczynników). Jeśli zaś wybierzemy zabawę zupełnie nową postacią orlesiańskiego przywódcy Szarych Strażników, to konieczne okaże się użycie kreatora, a osoba taka automatycznie awansuje na jeden z wyższych poziomów doświadczenia.

Producent oddał do naszej dyspozycji położoną w północnej części królestwa i niedostępną wcześniej krainę Amaranthine, gdzie ponownie stykamy się z pomiotami zła, poznając wiele nowych sekretów całego uniwersum. Oczywiście armię przeciwników zasilają niespotykane dotąd bestie, jak np. Inferno Golem (Ognisty Golem) czy Spectral Dragon (Widmowy Smok), które są znacznie bardziej inteligentne od wrogów z podstawowej wersji gry. Dzięki temu potyczki powinny stanowić wyzwanie także dla bardziej zaawansowanych bohaterów.

Z innych usprawnień warto wspomnieć o dodaniu przez autorów gry szeregu nowych specjalizacji, talentów, umiejętności oraz czarów. W skład dowodzonej przez nas drużyny może wejść aż pięciu nowych śmiałków. Każda z tych postaci posiada bogatą przeszłość i aktywnie uczestniczy w wyprawie, wyrażając swoje poparcie lub dezaprobatę w stosunku do podejmowanych decyzji.

wymagania sprzętowe: Core 2 Quad 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows XP/Vista

Info:

Release name: Dragon_Age_Origins_Awakening-Razor1911
Size : 2458 MB
Release Date: 15.03.2010
Publisher: Electronic Arts
Developer: BioWare

Install notes:

1. Extract RARs
2. Mount or Burn image
3. Install the game
4. When setup ask for serial use one of these or keygen in crack dir:

IGVD-L9W3-K5N3-D6C7-1911
BB77-4EML-I8D7-87O4-1911
CSEN-BHA8-D2P8-P5I5-1911
JTEN-MTKS-F0M8-N3M2-1911
DL9Z-H9CV-E0I2-21B8-1911

5. Copy crack to install folder
6. Play!

You need the main game installed before you can play this addon.

Rozmiar: 2.15 GiB

sprawdź horoskop