Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition (2018) [MULTi5-PL] [License/GOG] [v 3.6.32.1810 + DLCs] [DVD9] [.exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

wydawca: Larian Studios

Premiera:
========================
14 września 2017
31 sierpnia 2018

Gatunek: RPG

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Divinity: Original Sin II ? Definitive Edition to wydane na PS4 i XONE klasyczne RPG z widokiem w rzucie izometrycznym, turową walką, mnóstwem postaci niezależnych i nieograniczonymi możliwościami rozwoju. Do dyspozycji graczy oddano kilka trybów rozgrywki, a w tym multiplayer oraz sandboksowy tryb mistrza gry. Kompletna wersja została wzbogacona o aktualizację wielu drobnych elementów, takich jak samouczek czy system ekwipunku.

Fabuła
Warstwa fabularna jest najważniejszym elementem tej produkcji. Ukazana historia ponownie zabiera nas do pełnej magii i fantastycznych stworzeń krainy Rivellon, jednak akcja toczy się tysiąc lat po wydarzeniach ukazanych w poprzedniej części. Tym razem przybieramy role tych, na których polowaliśmy w Divinity: Grzech Pierworodny. Jesteśmy więc adeptami zakazanej magii, której używanie stopniowo prowadzi do katastrofy. Musimy zmagać się nie tylko z członkami Zakonu Boskiego, ale także zmierzać do zażegnania wiszącego nad światem śmiertelnego niebezpieczeństwa. Śmierć Boskiego, który czuwał nad śmiertelnikami, zachęciła nieprzebrane zastępy krwiożerczych potworów do inwazji na świat Rivellon, ale stała się także szansą na to, by ktoś inny sięgnął po najpotężniejszą moc.

Tworząc postać, możemy wybrać jeden z sześciu gotowych archetypów lub wykreować własnego, unikalnego bohatera. Ten proces jest niezwykle istotny dla przebiegu całej rozgrywki, ponieważ mieszkańcy Rivellonu reagują inaczej w zależności od tego, kim jest nasz bohater. Każda z gotowych postaci ma własne cechy, historię oraz cele, co oznacza, że wątek fabularny zmienia się w zależności od tego, jaką postacią gramy.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7, 8,1, 10 (x 64)
Procesor: Intel Core i5 lub odpowiednik
RAM: 4 GB pamięci RAM
Karta graficzna: NVIDIA? GeForce? GTX 550 lub ATI ? Radeon ? HD 6XXX lub nowsza
DirectX: wersja 11
Miejsce na dysku: 55 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe
2. Zainstaluj DLC
3. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
4. Graj
5. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

GOG Bonuses
===================
– artbook
– concept_art
– editor
– lorebook
– manual
– map
– ost_flac
– ost_wav

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=xQKEp8bv

Rozmiar: 49.78 GiB

sprawdź horoskop