Distance The Horizon (2018) [ENG] [HI2U] [DVD5] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

Producent: Refract
Wydawca: Refract

Premiera:
=========================
9 grudnia 2014 wczesny dostęp
18 września 2018
18 września 2018 Steam

Gatunek: Akcja, Niezależne, Wyścigowe

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Distance to survivalowa gra wyścigowa utrzymana w futurystycznych klimatach. Jest to debiutancka produkcja studia Refract, założonego przez ludzi, którzy wcześniej jako studenci Instytutu DigiPen opracowali bardzo ciepło przyjętą darmową rajdówkę Nitronic Rush.

Gracze zasiadają za kierownicą futurystycznego samochodu, który poza osiąganiem zawrotnych prędkości potrafi także skakać, latać, błyskawicznie obracać się wokół własnej osi oraz korzystać z dopalaczy. Zabawa nie ogranicza się do samych wyścigów. Trasy pełne są pomysłowych pułapek, a istotną rolę odgrywa też eksploracja świata. Autorzy nie zawracali sobie głowy realizmem i zamiast tego postawili na czysto zręcznościowy model jazdy. W trakcie wyścigów co chwila musimy wykonywać szalone ewolucje oraz manewry i często konieczne jest opuszczenie toru oraz przelot na inny. Duży nacisk położono na elementy survivalowe. Nie znajdziemy tu wielokrotnych okrążeń jednej trasy. Zamiast tego naszym zadaniem jest przeżycie do końca mapy i jednocześnie pokonanie jej w jak najkrótszym czasie. Dotarcie do mety ułatwiają gadżety zamontowane w samochodzie, które pozwalają m.in. na jazdę po sufitach oraz ścianach. Jednocześnie kluczową rolę odgrywa szukanie dróg na skróty.

Distance oferuje szereg różnorodnych trybów, zarówno dla pojedynczego gracza, jak i rozgrywek multiplayer. Poza klasycznymi wyścigami dostępny jest m.in. berek, capture the flag, kooperacja oraz tryb kaskaderski. Autorzy przygotowali także potężny edytor, za pomocą którego gracze w krótkim czasie mogą stworzyć własne trasy. Produkcja oparta jest na nowym silniku, więc oferuje znacznie lepszą grafikę niż Nitronic Rush.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 / 8.1
Procesor: Intel Core 2 Duo 2,3 GHz / AMD Athlon X2 przy 2,5 GHz
RAM: 4 GB
Karta wideo: NVIDIA GeForce 8800GT / AMD Radeon HD 3830
DirectX: wersje 9.0c
Miejsce na dysku: 2,03 GB

Opis instalacji

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu &quotCRACK&quot do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=p7dp5mwhcl8

Rozmiar: 860.72 MiB

sprawdź horoskop