Deep Rock Galactic [v 1.33.50409 + DLC] by Pioneer 2018 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Ghost Ship Games
wydawca: Coffee Stain Studios
data premiery gry: 13 maja 2020

Opis
Deep Rock Galactic to nietypowy kooperacyjny FPS na platformę PC i XONE. Gra jest debiutanckim projektem duńskiego studia Ghost Ship Games.

Fabuła Deep Rock Galactic nie jest przesadnie rozbudowana. Gracze wcielają się w krasnoludzkich astronautów na usługach tytułowej korporacji, specjalizujących się w wydobywaniu surowców z obcych planet. Ich następnym celem jest Hoxxes IV, słynące w równej mierze z najbogatszych złóż w galaktyce Rigel VII, co ze skrajnie niebezpiecznych obcych.

Deep Rock Galactic skupia się na trybie kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Do wyboru mamy jedną z czterech klas, specjalizujących się w drążeniu skał (Driller), rozpoznaniu terenu (Navigator), wsparciu drużyny (Engineer) oraz walce z hordami Obcych (Gunner). Czteroosobowy zespół złożony z postaci kierowanych przez graczy (lub w przypadku ich braku, sztuczną inteligencję) przemierza proceduralnie generowane poziomy w poszukiwaniu cennych surowców. Wydobycie oraz eksploracja opierają się na rozbudowanym systemie destrukcji otoczenia, przywodzącym na myśl popularnego Minecrafta i pozwalającym na niemal nieograniczone niszczenie lokacji.

Każdy z graczy może korzystać ze zróżnicowanego arsenału, składającego się m.in. z pistoletów, minigunów, miotaczy ognia oraz niezawodnych kilofów, wykorzystywanych także do zbierania surowców. Nie zabrakło też ekwipunku pomagającego w eksploracji, w tym flar rozświetlających mroki jaskiń, linek pozwalających na dostanie się w niedostępne miejsca oraz wyrzutni tworzących platformy. Kluczem do sukcesu jest współpraca między graczami, niezbędna zarówno w trakcie przemierzania lokacji, jak i w walce z kolejnymi falami agresywnych istot. Obcy występują w różnych odmianach i potrafią utrudnić życie na wiele sposobów, czy to ograniczając naszą widoczność pajęczyną, czy też rozpylając po śmierci trujące opary. Jako że amunicję możemy uzupełniać tylko w z rzadka zrzucanych stacjach zaopatrzenia, a obcy mają zwyczaj pojawiania się w dużych grupach, rozwaga oraz praca zespołowa są niezbędne do ukończenia misji.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 64 Bit
Procesor: 2.4 GHz Dual Core
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 lub AMD Radeon HD 5770
Miejsce na dysku: 3 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64 Bit)
Procesor: 2.4 GHz Quad Core
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA 970 / AMD Radeon 290
Miejsce na dysku: 3 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

DLC:
.Deep Rock Galactic Supporter Upgrade
.Deep Rock Galactic Content Creator Partner
.Deep Rock Galactic Dark Future Pack
.Deep Rock Galactic MegaCorp Pack
.Deep Rock Galactic Roughneck Pack
.Deep Rock Galactic Dawn of the Dread Pack

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=1FaT

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop