Darkwood 2017 V1 0 [MULTi3 PL] [ISO] [RELOADED] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie RELOADED: 17 Sierpnia 2017 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 17 Sierpnia 2017
Gatunek: Akcji, Survival Horror, Survival, Polskie, Top-Down, Crafting, Indie
Producent: Acid Wizard Studio
Wydawca: Acid Wizard Studio
Dostępne Języki: Angielski, Rosyjski, Polski

Gra w Wersji Bazowej – V1.0

…( Opis )…
Darkwood to survival horror, w którym akcja ukazana jest z perspektywy lotu ptaka. Jest to pierwsza komercyjna produkcja polskiego studia Acid Wizard.
Rozgrywka podzielona została na dwa etapy. W ciągu nocy musimy bronić nasz dom przed siłami ciemności. Natomiast w trakcie dnia udajemy się eksplorować pobliski las w poszukiwaniu surowców i materiałów umożliwiających skuteczne odparcie wrogów po zmroku. Kontakty z nadludzkimi istotami nie pozostają bez wpływu na psychikę bohatera. Z czasem zaczyna on pogrążać się w szaleństwie i coraz trudniej jest mu stwierdzić, co jest prawdą, a co jedynie obłąkaną halucynacją.
Darkwood jest survival horrorem rozgrywanym w proceduralnie generowanym świecie o otwartej strukturze. Całość jest bardzo wymagająca, a gracz nigdy nie jest prowadzony za rączkę. Zamiast tego przeżycie nie jest łatwym zadaniem i wymaga zarówno dobrego refleksu, jak i umiejętności szybkiego adaptowania się do zmieniających się warunków. Jeśli zginiemy, wszystkie zapisane stany gry zostają skasowane. Nie znaczy to jednak, że kolejną rozgrywkę rozpoczniemy od zera. Zamiast tego niektóre dokonania z poprzedniej sesji przejdą do kolejnego wcielenia naszego bohatera.
Opracowany przez autorów silnik za każdym razem generuje inny układ mapy i zapełnia ją świeżymi wydarzeniami. Rozgrywkę wzbogacają elementy RPG. Z czasem nasz bohater zyskiwać będzie nowe umiejętności, które pomogą mu w przeżyciu. Ponadto dostępny jest również system rzemiosła. Za jego pomocą tworzymy nowe przedmioty, wzmacniamy zabezpieczenia domu, budujemy barykady, konstruujemy pułapki oraz ulepszamy posiadane przedmioty.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i3 3 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.8 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza, 6 GB HDD, Windows Vista
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Wybór Języka w Menu Gry

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 1.72 GiB

sprawdź horoskop