Cursed Mountain [ENG] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Cursed Mountain

Sproing Interactive Media ( producent )
Deep Silver / Koch Media ( wydawca )
gry akcji ( TPP ) / przygodowe ( survival horror )
05 lutego 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
25 marca 2010 ( data premiery w USA )
język angielski
PC
kategoria:survival horror
tryb gry: single

podobne gry:
Resident Evil 4
Silent Hill 2

-wymagania sprzętowe: Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB, 8 GB HDD, Windows XP/Vista(gra działa na starszych kompach)
filmik z gry http://www.youtube.com/watch?v=3DSkqjC11CM&feature=related

Cursed Mountain to survival horror, wyróżniający się przede wszystkim miejscem osadzenia rozgrywki. Akcja rozgrywa się w nieprzystępnym środowisku Himalajów.

Cursed Mountain to survival horror. Akcja przenosi nas w lata osiemdziesiąte XX wieku i opowiada o himalaiście, który wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć zaginionego w tajemniczych okolicznościach brata. Miejscem, gdzie najprawdopodobniej przepadł ten ostatni, jest właśnie ten najwyższy łańcuch górski na Ziemi. Gra nie polega jednak wyłącznie na wspinaczce i walce o przetrwanie w surowym otoczeniu. Na miejscu czai się bowiem pradawne zło. Okoliczni mieszkańcy zostali przeklęci, a ich dusze uwięzione w otchłaniach świata Bardo. Cały obszar nękają zjawy i demony.

Mechanika rozgrywki opiera się na innowacyjnym systemie kontrolowania naszą postacią. Za pomocą prostych do opanowania gestów możemy w jednej chwili wspinać się, by za moment atakować lub parować ciosy. Walka z demonami to nie tylko wymachiwanie bronią – autorzy przewidzieli opcję modlenia się, aby odżegnać złe moce. Rozgrywkę rozpoczynamy u podnóża góry i wspinamy się co raz wyżej w poszukiwaniu odpowiedzi, aż na sam szczyt.

Deweloperzy opracowali wysokiej klasy engine graficzny. Za jego sprawą możemy obserwować ogromne połacie terenu – im wyżej wejdziemy, tym więcej zobaczymy za plecami. Sama stylistyka oprawy wizualnej jest niezwykle posępna i smutna, co podkreśla atmosferę nieustannego zagrożenia.

-instalacja:
1-zamontuj obraz w demon tools
2-zainstaluj
3-play the game

Rozmiar: 7.91 GiB

sprawdź horoskop