Crossroads Inn Anniversary Edition v2.38-Razor1911 [PL] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Kraken Unleashed Studio
wydawca: Klabater
wydawca PL: CDP
data premiery gry: 23 października 2019

Opis
Crossroads Inn łączy elementy symulacji, strategii ekonomicznej i RPG-a. Produkcja została opracowana przez polskie studio Kraken Unleashed Games, będące wewnętrznym zespołem firmy Klabater.

Crossroads Inn zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy Delcrys. Głównym bohaterem gry jest ostatni żyjący potomek króla Owena (pozostali zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, a sam monarcha został otruty w wyniku spisku możnowładców). Pomaga mu Martyn Bradver, właściciel podupadającej karczmy ulokowanej na skrzyżowaniu największych szlaków handlowych, a przy tym były żołnierz, któremu udało się zdobyć na tyle duże zaufanie króla Owena, że ten uczynił go opiekunem swojego następcy.

Opowiedziana w grze historia ma nieliniowy przebieg wpływ na losy całego Delcrys mają nie tylko nasze decyzje biznesowe, ale i relacje z gośćmi, a także to, z którymi frakcjami będziemy współpracować. Podjęte wybory zaprowadzą nas do jednego z dwunastu możliwych zakończeń.

W Crossroads Inn mamy możliwość swobodnego manipulowania kamerą, choć najlepiej sprawdza się widok izometryczny. W trakcie zabawy sprawujemy pieczę nad tytułową karczmą choć na początku staramy się jedynie utrzymać nasz przybytek na powierzchni, z czasem zaczynamy przekształcać go w miejsce cieszące się sławą w całej krainie Delcrys. By tego dokonać, musimy zarządzać dostawami, przygotowywać przepisy na dania z naszego menu, a także zatrudniać pracowników reprezentujących siedem specjalizacji (m.in. bardów oraz kurtyzany ich umiejętności rosną w miarę postępów). Poza tym odpowiadamy za rozbudowę i umeblowanie oberży oraz utrzymanie jej w stylu zachęcającym do odwiedzin przedstawicieli różnych grup społecznych od lokalnych watażków i pijaków, przez złodziei, płatnych morderców i włóczęgów, skończywszy na poszukiwaczach przygód oraz arystokratach.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: 3.1 GHz Dual-Core – Intel i3 2100
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 1 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 550 Ti / AMD Radeon HD 5850
Miejsce na dysku: 7 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: i5 2400
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: 2 GB VRAM, NVIDIA GeForce GTX 750 Ti / Radeon R7 240
Miejsce na dysku: 7 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.
5. Graj

DLC:
. Court Herald Celebration

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=owb5m4Lvuv8

Rozmiar: 7.42 GiB

sprawdź horoskop