Crazy Frog Racer 2 chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Neko Entertainment ( producent )
Turtle Games ( wydawca )
wyścigi ( samochodowe ) / zręcznościowe

01 grudnia 2006 ( światowa data premiery )
18 maja 2007 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 CD
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

screeny –
http://gfx.efotek.pl/images/r86tbeqv4zknh1ondxy8.gif
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=75075

Sequel gry sportowej (konkretnie wyścigów samochodowych), z gwiazdą mediów – Crazy Frog – w roli głównej. Sympatyczna (choć dla wielu irytująca) żaba, odziana w kask „orzeszek” i gogle, powraca by po raz drugi zaatakować rynek gier komputerowych.

Crazy Frog Racer 2 to sequel gry sportowej (konkretnie wyścigów samochodowych), z gwiazdą mediów – Crazy Frog – w roli głównej. Sympatyczna (choć dla wielu irytująca) żaba, odziana w kask „orzeszek” i gogle, powraca by po raz drugi zaatakować rynek gier komputerowych.

W dalszym ciągu mamy do czynienia z tym samym pomysłem – banda dziwacznych i szalonych postaci ściga się ze sobą po kilkunastu zakręconych torach. Zgodnie z regułami rynku w sequelu muszą znaleźć się nowości, nie inaczej jest i w tym przypadku. Przede wszystkim pojawiły się trzy nowe, grywalne postaci: Evil General, Hawaiian Crazy Frog, a także zupełnie nieznana, nie pokazywana nigdy dotąd – Robot Crazy Frog. Kilka niespodzianek czeka na nas także w trakcie rywalizacji na torze. Zestaw pułapek został poszerzony o grupę nowych, między innymi toksyczną chmurę, czy kałużę oleju. Wielbiciele rywalizacji z żywym
przeciwnikiem na podzielonym ekranie, również powinni być zadowoleni – twórcy gry zwiększyli liczbę aren multiplayer o kolejne cztery.

Szczególnie dobre wyniki osiągane w rywalizacji na torach wyścigowych pozwalają nam odblokować kilka ukrytych mini-gier. I tak sympatycy szalonej żaby mają okazję zagrać, na przykład, w Football Crazy Frog lub Go Go Dance Crazy Frog. W trakcie zabawy z pewnością niejednokrotnie fani rozpoznają miejsca znane z telewizyjnych wideoklipów, takich jak „Popcorn”, „We are the champions” czy „Axel F”.

Installacion:

1: Klikasz 2x i grasz :o)

Rozmiar: 61.24 MiB

sprawdź horoskop