Children Of Zodiarcs 2017 V1 0 3 7 [+Bonus Content] [MULTi5 ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

Wydanie GOG: Czerwiec 2018
Premiera Gry: 18 Lipca 2017 – 5 Czerwca 2018 (Patch V1.0.3.7)
Gatunek: RPG, Fantasy, Turowe, Taktyczne, jRPG
Producent: Cardboard Utopia
Wydawca: Square-Enix/Eidos

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski
Zawartość Dodatkowa:

– Children Of Zodiarcs – Artbook
– Children Of Zodiarcs – Original Soundtrack
Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.0.3.7-2f11118c226f + Bonus Content

Opis

Children of Zodiarcs to wydane na platformę PC Windows taktyczne RPG z turowym systemem walki. Gra powstała w studiu Cardboard Utopia, założonym przez ludzi, którzy wcześniej pracowali przy takich tytułach jak Eternal Darkness, Assassins Creed Brotherhood, The Warriors czy Far Cry 3.

Akcja gry toczy się w uniwersum fantasy zdominowanym przez Imperium Toran, które swoją pozycję uzyskało dzięki prastarym maszynom znanym jako Zodiarcs, pozostawionym przez dawno wymarłą cywilizację. Kampania rozgrywa się głównie w mieście Torus, będącym stolicą tego mocarstwa.

Fabuła koncentruje się na grupie złodziei, której każdy członek wiele wycierpiał z powodu Imperium. Gang zostaje przyłapany na próbie obrabowania jednego z najbogatszych szlachciców w kraju, co ściąga bohaterom na głowy straż miejską, konkurencyjne grupy przestępcze, a nawet klan kanibali.

Autorzy wydanego na system PC Windows Children of Zodiarcs wzorowali się na taktycznych grach jRPG z 16- i 32-bitowych konsol, ale jednocześnie sprawdzone rozwiązania wzbogacili elementami zaczerpniętymi z karcianek i planszówek. Zabawa koncentruje się na toczeniu turowych bitew. Przeciwnicy często są znacznie lepiej uzbrojeni niż nasza drużyna, dlatego aby przetrwać, trzeba regularnie wykazywać się sporym sprytem, sprawnie wykorzystując otoczenie oraz unikalne umiejętności każdej z podległych nam postaci.

Wszystkie akcje poza ruchem, w tym ataki oraz aktywacje zdolności specjalnych, kontrolowane są za pomocą kart losowanych ze skomponowanej własnoręcznie talii. Do tego dochodzi mechanika kostek, których rzuty są w stanie wzmocnić każdą czynność. Wokół nich zbudowano system craftingu, pozwalając nam na konstruowanie nowych kostek oraz ulepszanie już posiadanych. Oczywiście nie zapomniano także o mechanice rozwoju, pozwalającej kupować ulepszenia statystyk i umiejętności postaci za zdobyte podczas przygód punkty doświadczenia.

Wymagania

Minimalne: Intel Core 2 Duo 1 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki Intel HD lub lepsza, 500 MB HDD, Windows XP

…( Instalacja )…

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj
Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 1.60 GiB

sprawdź horoskop