Call of Duty 4: Modern Warfare [DODI] [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Infinity Ward
wydawca: Activision Blizzard
wydawca PL: Licomp Empirical Multimedia
data premiery gry: 6 listopada 2007

Opis
all of Duty 4: Modern Warfare to kolejna gra z gatunku FPS, należąca do bestsellerowego cyklu, kojarzonego pierwotnie wyłącznie z II Wojną Światową. W przypadku &quotczwórki&quot utalentowani developerzy z firmy Infinity Ward postanowili jednak zerwać z tradycją, serwując nam konflikt zbrojny z przełomu XX i XXI wieku. Za tą wojenną zawieruchą stoi rosyjski skrajny nacjonalista nazwiskiem Zakajew, inspirujący światowy terroryzm, celem odwrócenia uwagi mocarstw od swojej próby zagarnięcia władzy w ojczyźnie.

Przejmujemy oczywiście kontrolę nad postaciami rozmaitych żołnierzy, uczestniczącymi we wspomnianych działaniach militarnych. Hollywoodzki scenariusz w ramach trybu single player gwarantuje graczom emocjonującą i zróżnicowaną zabawę od początku do końca. Przygotowano dla nas m.in. desant z helikoptera UH-60 Black Hawk, działanie głęboko na terytorium wroga w pełnym kamuflażu typu Ghillie Suit i prowadzenie ognia z pokładu samolotu AC-130. Poszczególne misje bojowe zlokalizowano w rozmaitych zakątkach globu ziemskiego. Trafiamy m.in. na Bliski Wschód, gdzie jako żołnierz amerykańskiej piechoty morskiej walczymy z islamskimi terrorystami, a także operujemy na terytorium wschodnioeuropejskim, kierując żołdakiem rosyjskim w wojnie domowej.

Developerzy opracowali oprawę graficzną, kipiącą nowoczesnymi rozwiązaniami wizualnymi (głębia ostrości, realistyczne cieniowanie etc.), jak również naturalnie funkcjonujący system fizyczny (przykładowo od fali uderzeniowej, powstałej w wyniku wybuchu, przewracają się metalowe beczki i drewniane skrzynie, a nawet ceglane ściany). Nie zapomniano też o nastrojowych motywach muzycznych i sugestywnych efektach dźwiękowych. Tryb multiplayer pozwala na rozgrywkę w wielu trybach, m.in. Free for All, Team Deathmatch, Team Objective, czy Team Tactical. Specjalny system upgrade&#39owania broni oraz klasy postaci, a także mozliwość wezwania wsparcia z powietrza w postaci nalotu bombowego, czy śmigłowca, dopełniają obrazu gry idealnej do zabawy w sieci.

Wymagania sprzętowe
MINIMUM:
System operacyjny: Microsoft Windows XP/Vista, 7, 8, 10
Procesor: Intel Pentium 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+
Pamięć: 512MB RAM (Windows XP), 768MB RAM (Vista)
Karta graficzna: NVIDIA Geforce 6600 lub ATI Radeon 9800Pro
Miejsce na dysku: 8 GB

Opis instalacji
1- Uruchom instalator jako administrator
2- Kliknij na stronie
3- Naciśnij strzałkę w górę na klawiaturze
4- Kliknij Zainstaluj
5- Kliknij Kontynuuj
6- Wybierz miejsce docelowe instalacji
7- Kliknij Dalej
8- Wybierz komponent
9- Zainstaluj
10- Graj

Repack Features:

Based on Steam Release
Game version : v1.7
Language : English
Repack Size : 3.9 GB
Final Size : 7 GB
NOTHING is cut, NOTHING is recoded
Installation time : 5 10 mins
Repack by DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Sr7GqRRrT

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop