Black & White + Creature Isle [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Black & White

producent: LionHead Studios
wydawca: Electronic Arts Inc.
kategoria: strategiczne / RTS / cRPG

Data Premiery:
Świat: 28 marca 2001
Polska: 06 kwietnia 2001

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 – 8
Wymagania wiekowe: 12+

Wymagania sprzętowe:
Pentium III 500MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=31

Opis gry:

W grze wcielamy się w jednego z wielkich bogów. Od tej pory będziemy musieli nauczać naszych wyznawców, szkolić ich w boju oraz wychowywać wielką kreaturę, tzw. chowańca, która w przyszłości pomoże nam w walkach i panowaniu nad plemieniem. Możemy stać się bogiem dobrym, kochanym przez lud za wspaniałomyślność i miłosierdzie lub też złym, który swą tyranią będzie zmuszał ludzi do uległości. Podobnie od tego czy będziemy dobrzy czy źli zależeć będzie wychowanie naszego chowańca. Możemy stworzyć z niego iście nieziemskiego potwora lub dobrego pupilka, który będzie walczył jedynie w naszej obronie. Podczas całej rozgrywki towarzyszyć nam będzie sumienie, uosabiane przez dwie karzełkowate istoty, które w sytuacji spornej będą podpowiadać skrajne rozwiązania. To czy wybierzesz dobro lub zło zależy tyko od Ciebie. Więc wciel się w wszechmogącego boga, poznaj bogatą fabułę gry, używając potężnych zaklęć pokonaj inne bóstwa i stań się najwspanialszym bogiem świata.

—————
Black & White: Creature Isle

producent: LionHead Studios
wydawca: Electronic Arts Inc.

Data Premiery:
Świat: 23 stycznia 2002
Polska: 24 maja 2002

Tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 CD
Tryb multiplayer: LAN / Internet liczba graczy: 1 – 8
Wymagania wiekowe: 12+ cena w dniu premiery: 79 zł

wymagania sprzętowe:
Pentium II 450MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=839

Opis gry:

Dodatek do doskonałej symulacji bóstwa Black & White.

Podobnie jak poprzedniczka gra jest strategią rozgrywającą się w czasie rzeczywistym, w której wcielimy się w rolę boga rządzącego swymi wyznawcami. W Creature Isle jeszcze większy nacisk położny został na rozróżnienie dobra od zła w zależności od upodobań graczy i ich sposobu rozwiązywania zadań. Akcja przenosi nas na nowo odkrytą wyspę zamieszkałą przez wiele różnych stworzeń, zarówno tych dziwacznych jak i tych spotykanych wyłącznie w mitologii. Ponieważ jest to miejsce bez panującego boga, musimy wykazać się jeszcze większymi umiejętnościami propagowania swojej boskości aby pozyskać nowych wyznawców.

Do gry można przenieść swoje stare stworzenia z Black & White lub stworzyć i wytresować zupełnie nowe pupile. Nowością jest możliwość wygrania, po wypełnieniu ciężkiej serii misji, partnerki dla swego chowańca, zwanej Ewa (podobnie jak pierwsza kobieta dla Adama). Dodatkowo chowańce mogą szukać tatuaży Braterstwa, dzięki którym awansują na najwyższy stopień rozwoju. Każde ze stworzeń ma możliwość dalszego rozwijania swej sztucznej inteligencji dzięki nauce nowych czarów, zwiększających ich siłę i umiejętności. Creature Isle wymaga posiadania pełnej wersji Black & White.

Rozmiar: 1.22 GiB

sprawdź horoskop