Battle Brothers: Deluxe Edition (2017) [ENG/RUS] [RePack] [xatab] [v 1.4.0.43 + DLCs] [DVD5] [exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Overhype Studios
wydawca: Overhype Studios

Premiera:
=========================
24 marca 2017
24 marca 2017 Steam

Gatunek Strategiczne fantasy turowe średniowiecze widok izometryczny elementy RPG 2D

Tryb gry: single player

Opis

Battle Brothers to gra turowa łącząca elementy strategiczne i RPG, wydana na platformę PC. Produkcja przenosi nas do mrocznej krainy fantasy, przypominającej klimatem świat cyklu powieści Pieśń Lodu i Ognia George?a R.R. Martina, i pozwala wcielić się w dowódcę grupy najemników. Za stworzenie i wydanie tytułu odpowiedzialny jest niemiecki zespół Overhype Studios, dla którego Battle Brothers stanowi debiut na rynku gier. Autorzy inspirowali się takimi dziełami, jak Warhammer: Shadow of the Horned Rat, Mount & Blade, Jagged Alliance oraz pierwsza część serii XCOM.

Fabuła
Battle Brothers zabiera nas do autorskiego średniowiecznego świata w klimacie fantasy, a konkretnie low fantasy. Podgatunek ten oznacza, że uniwersum gry o wiele bardziej przypomina świat realny, a elementy ponadnaturalne należą do rzadkości. Nie uświadczymy tu chwalebnej walki dobra ze złem, prowadzonej przez paladynów w lśniących zbrojach i czarodziejów w kolorowych szatach. Świat Battle Brothers jest szary i surowy, pełen zwykłych ludzi pracujących w pocie czoła na kawałek chleba i powodowanych przyziemnymi motywami. Mieszkańcy wiosek uprawiają okoliczne pola, odpierając ataki bandytów i rabusiów, a możni panowie knują intrygi przeciwko innym rodom.

Elementy fantasy objawiają się głównie w obecności dwóch ras zielonoskórych: wielkich i potężnych orków, oraz małych i zwinnych goblinów. W mrocznych ostępach można też spotkać zmarłych, przywróconych do życia przez ciemne moce. Są wśród nich bezmózgie zombie, szkielety starożytnych wojowników, widma, nekromanci, a także teleportujące się wampiryczne zjawy.

Gracz trafia do tego świata jako członek kompanii najemników, wynajętej do wyśledzenia lokalnego bandyty. Drużyna wpada jednak w pułapkę, zostaje ostrzelana z łuków i musi desperacko walczyć o przetrwanie. W ostatnich sekundach życia kapitan najemników przekazuje nam dowodzenia nad drużyną. Jeśli chcemy dożyć jutra, musimy zebrać ocalałych i wydostać się z zasadzki. Nasz desperacki atak rozbija szyki bandytów, topory druzgoczą ich tarcze, włócznie przygważdżają do ziemi? Wolność stoi przed nami otworem. W pobliskim mieście możemy wylizać rany, naprawić sprzęt, zatrudnić nowych ludzi. Od tej pory to my jesteśmy kapitanem. Decydujemy, jakiej broni używają nasi najemnicy, jakiego rodzaju pancerze noszą oraz jaką rolę spełniają na polu bitwy. Na naszej głowie znajduje się też wyszukiwanie intratnych zleceń, dzięki którym uda się nie tylko napełnić mieszki złotem, ale i rozsławić imię naszej drużyny. Kompania o dobrej reputacji może liczyć na najlepiej płatne zadania.

Drogocenny, potężny sprzęt oraz świetnie wyszkoleni członkowie przydadzą się w późniejszym etapie gry, gdy nadejdzie czas na jeden z kryzysów końcowych: inwazję zielonoskórych, atak nieumarłych albo wojnę domową pomiędzy rodami szlacheckimi. Inwazja zielonoskórych to skoordynowana kampania prowadzona przez połączone siły orków i goblinów, którzy ramię w ramię starają się zniszczyć świat ludzi. Sygnałem alarmowym jest rozplenienie się obozów tych ras w bliskiej odległości od osad zamieszkanych przez ludzi. W pewnym momencie wojownicze plemiona ruszają w dużej liczbie, aby palić, mordować i równać z ziemią miasta i wioski. Drugi możliwy kryzys, czyli atak nieumarłych, to gwałtowny wzrost potęgi ciemnych sił, ożywiających trupy i kierujących je do ataku na domostwa żywych. W przeciwieństwie do zielonoskórych, nieumarli nie palą zdobytych osad, lecz zamieniają je w nasycone nikczemną magią nekropolie, z których do walki ruszają następne kohorty śmierci. Trzecią możliwością jest wojną pomiędzy lokalnymi możnowładcami. Szlacheckie rody wysyłają armie swych żołnierzy do zdobywania miast i wsi należących do rywali. Sytuacja ta daje nam możliwość opowiedzenia się po stronie któregoś z możnowładców, ale też zmusza do radzenia sobie z nową falą bandytyzmu, zasilaną przez dezerterów.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Procesor: 1,2 GHz
RAM: 1024 MB
Karta wideo: OpenGL 3,3, 512 MB
Miejsce na dysku twardym: 1500 MB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Wersja 1.4.0.43

JĘZYK WYBIERAMY PRZY INSTALACJI

suplementy:
Battle Brothers – wspieraj deweloperów i Southern Banner
Battle Brothers – Beasts & Exploration
Battle Brothers – ulepszenie do edycji supportera
Battle Brothers – Blazing Deserts
Battle Brothers – wspieraj deweloperów i Nordic Banner
Battle Brothers – wspieraj deweloperów i sztandar Krakena
Battle Brothers – Warriors of the North

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=z5h0RhOdKdY

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop