Arrow Heads 2017 [MULTi7-ENG] [PLAZA] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Wydanie PLAZA: 21 Września 2017
Premiera Gry: 21 Września 2017
Gatunek: Zręcznościowe, Tryb Kooperacji, Łuk
Producent: OddBird
Wydawca: OddBird

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Rosyjski

Arrow Heads to charakteryzująca się dużym tempem akcji gra zręcznościowa, w której gracze wcielają się w strzelające z łuku humanoidalne ptaki. Omawiany tytuł jest debiutanckim projektem pochodzącego z Toronto studia niezależnego OddBird. Produkcja pozwala na dynamiczne starcia z udziałem do 4 osób równocześnie i zdradza pewne podobieństwa do takich klasyków jak Bomberman. Nic w tym dziwnego, bo jak przyznają sami twórcy, Arrow Heads powstało właśnie po to, by dać młodym pokoleniom graczy szansę na doświadczenie radości z rywalizowania ze sobą nie tylko za pośrednictwem Internetu, ale również przed jednym ekranem.

Główną atrakcją Arrow Heads na platformie PC Windows jest bez wątpienia rywalizacja w trybie wieloosobowym. W zabawie może wziąć udział 2-4 osób. Postacie wszystkich graczy widoczne są na jednej mapie, którą obserwujemy w rzucie izometrycznym. Zabawa polega na szybkim poruszaniu się i strzelaniu do przeciwników, a także wykorzystywaniu interaktywnych elementów i pułapek umieszczonych w świecie gry do utrudniania życia pozostałym zawodnikom. Sterowanie jest pozornie proste, jednak opanowanie go w pełni wymaga niemałej zręczności.

W produkcji dostępny jest także tryb arcade, który umożliwia granie samotnie albo w kooperacji przeciw wrogom sterowanym przez sztuczną inteligencję. W Arrow Heads znalazło się również bogactwo różnorakich elementów do odblokowania, dzięki którym zabawa staje się jeszcze bardziej atrakcyjna

Rozmiar: 688.16 MiB

sprawdź horoskop