Amnesia Rebirth v1.23-GOG 2020 [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Frictional Games
wydawca: Frictional Games
data premiery gry: 20 października 2020

Opis
Amnesia: Rebirth to trzecia odsłona zapoczątkowanej w 2010 roku serii survival horrorów w konwencji FPP. W odróżnieniu od poprzedniej części, gra została stworzona przez studio Frictional Games, autorów Amnesia: Mroczny Obłęd oraz cyklu Penumbra.

Akcja Amnesia: Rebirth rozgrywa się na algierskiej pustyni. Nie jest to jednak fabularna kontynuacja gry Amnesia: A Machine for Pigs, lecz nowy tytuł w tym samym uniwersum. W trzeciej odsłonie serii wcielamy się w postać Tasi Trianon, która nic nie pamięta ze swojej przeszłości i wyrusza w przerażającą, pełną niebezpieczeństw przygodę.

Aby zajrzeć w głąb swojego umysłu i odpowiedzieć na nurtujące pytania o to, kim jest i jak się znalazła w samym centrum pustyni, bohaterka pokonuje liczne przeszkody, mierzy się ze swoim strachem, przezwycięża ból oraz ucieka i ukrywa się przed tajemniczą bestią. Walczy z wewnętrznymi słabościami i próbuje przetrwać.

Rozgrywka nie odbiega znacząco od standardów ustalonych przez poprzednie odsłony serii. Nadal mamy do czynienia z typową grą przygodową z elementami logicznymi i gęstą, mrożącą krew w żyłach atmosferą. Przemierzamy algierską pustynię, zaglądamy do spowitych mrokiem lokacji, zbieramy przedmioty i zapiski, które pozwalają nam poznać historię danego miejsca, oraz rozwiązujemy łamigłówki przybliżające nas do celu. W trakcie gry napotykamy również na potwory, z którymi jednak nie można podjąć walki. Aby przeżyć, Tasi musi się przed nimi chować i uciekać.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10, (64-bits)
Procesor: Core i3 / AMD FX 2.4Ghz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.0, Nvidia GTX 460 / AMD Radeon HD 5750 / Intel HD 630
Miejsce na dysku: 35 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10, 64-bits
Procesor: Core i5 / Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.3, Nvidia GTX 680 / AMD Radeon RX 580 / Intel Xe-HPG
Miejsce na dysku: 35 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_amnesia_rebirth_1.23_(64bit)_(45009).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=GqzH7k75t2M

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop