Absolver [2017] V1 03 [Update 1] [+DLC] [MULTi7 PL] [FitGirl Repack] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie FitGirl: 1 Września 2017
Premiera Gry: 29 Sierpnia 2017
Gatunek: Akcji, TPP, Fantasy, Beatem Up, Tryb Kooperacji
Producent: Sloclap
Wydawca: Devolver Digital
Wersja Gry: V1.03
Witamina: (3DM)
Trailer:&ampnbsphttp://cdn.akamai.steamstatic.com/steam/apps/256693858/movie480.webm?t=150392801
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski-Brazylijski, Rosyjski, Polski
Zawartość Dodatkowa:
– Pre-Order – The Labyrinth Prospect Mask And Uring Gear Set
Info Patch 1.03:
http://steamcommunity.com/games/473690/announcements/detail/1435941268361619070
…( Opis )…
Absolver to wydana na platformę PC Windows trzecioosobowa gra akcji utrzymana w klimacie fantasy. Jest to debiutancka produkcja francuskiego studia Sloclap, założonego przez weteranów branży, którzy wcześniej w firmie Ubisoft pracowali nad Watch Dogs oraz kilkoma odsłonami serii Tom Clancy&amprsquos Ghost Recon.
Akcja toczy się w stylizowanej na Daleki Wschód krainie fantasy, na terenach imperium Adal. Przed laty była to potężna nacja, ale jej pozycja od wielu lat coraz bardziej słabnie. Gra rozpoczyna się wkrótce po tym, jak władzę w Adal przejęła nowa grupa znana jako Guides, chcąca przywrócić imperium jego dawny blask. W tym celu powołana zostaje organizacja Absolvers, czyli elitarni wojownicy, mający za zadanie zagwarantować stabilność i pokój. Gracz wciela się w jednego spośród kandydatów pragnących dołączyć do tego zakonu.
W wydanym na platformę PC Windows Absolver zajmujemy się eksploracją, wypełnianiem zadań i przede wszystkim walką. Sercem gry jest bardzo rozbudowany system potyczek na krótkim dystansie. Gra pozwala przełączać się między czterema stylami walki, a w ich ramach korzystać z bogatego arsenału broni białej lub też polegać na sile pięści. Mechanika umożliwia wyprowadzanie wielu typów ciosów i kontr, parowanie, wykonywanie uników oraz fint. Sami też opracowujemy własne kombosy, tworząc w specjalnym menu kombinacje ataków, pasujące do stosowanych przez nas taktyk.
Z tego wszystkiego robimy użytek na dużych trójwymiarowych mapach, dysponując pełną swobodą ruchu, a także wykorzystując elementy otoczenia. Nie zabrakło także systemu rozwoju, w ramach którego uczymy się nowych technik oraz zdobywamy coraz lepszy ekwipunek.
Absolver pozwala na samotną zabawę, gdyż oferuje bogate tło fabularne, a wydarzenia w całym wirtualnym świecie są kształtowane przez sukcesy i porażki indywidualnych graczy jednak gra nakierowana jest przede wszystkim na rozgrywki multiplayer. Za pośrednictwem sieci grupa graczy może uformować drużynę i razem eksplorować ruiny oraz lochy krainy Adal. Dostępny jest również tryb PvP, w ramach którego na specjalnych arenach toczymy pojedynki jeden na jednego, lub też bierzemy udział w drużynowych starciach trzech na trzech.
Produkcja może się pochwalić efektowną oprawą graficzną pełną płaskich brył oraz jasnych kolorów, łączącą stylistykę klasycznego fantasy z orientalnymi elementami. Projekty postaci oraz otoczenia są dość uproszczone i lekko kanciaste, co nadaje im atrakcyjny i schludny wygląd.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz/AMD FX-8320 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960/Radeon R9 380 lub lepsza, 11 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit
Minimalne: Intel Core i7-950 3 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz, 5 GB RAM, karta grafiki 1.5 GB GeForce GTX 480/2 GB Radeon R9 270X lub lepsza, 11 GB HDD, Windows 7/8/8.1/10 64-bit
…( Instalacja )…
Czas Instalacji: 4-8 min
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Pobrałeś/aś?? Podziękuj To nic nie kosztuje a Motywuje

Rozmiar: 2.90 GiB

sprawdź horoskop