A Hat in Time (2017) [MULTi3-ENG] [License/GOG] [1.11dlc] [DVD9] [.exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Gears for Breakfast
wydawca: Gears for Breakfast

Premiera:
=========================
20 lutego2014 wczesny dostęp
5 października 2017
5 października 2017 Steam

Gatunek: Zręcznościowe TPP platformówki 3D elementy logiczne indie

Tryb gry: single player

Opis

A Hat in Time to trójwymiarowa gra platformowa na PC, PS4 i XONE utrzymana w pełnych humoru kreskówkowych klimatach. Jest to produkcja niezależnego studia deweloperskiego Mecha the Slag.

Gra opowiada o przygodach dziewczynki znanej jako Hat Kid, która zajmuje się podróżowaniem w czasie, spuszczaniem łomotu czarnym charakterom i rozwiązywaniem zagadek. W trakcie kampanii gracz zwiedza pięć różnorodnych światów próbując pokrzyżować plany Wąsatej Dziewczyny (ang. Moustache Girl). Autorzy wzorowali się na klasycznych konsolowych platformówkach studia Rare w postaci Banjo-Kazooie, Conker&#39s Bad Fur Day oraz Donkey Kong 64. Wszystkie te gry kładły duży nacisk nie tylko na omijanie przeszkód oraz walkę, ale również na eksplorowanie lokacji oraz zbieranie przedmiotów i dokładnie takie samo podejście oferuje A Hat in Time.

Hat Kid dzierży parasol, który ma multum zastosowań. Wykorzystujemy go m.in. jako broń, spadochron, a nawet śmigło. Pokonywanie kolejnych przeszkód wymaga nie tylko zręczności, ale również sporej dozy sprytu z powodu pojawiających się regularnie zagadek logicznych. Jednocześnie bohaterka posiada ograniczone możliwości kontrolowania czasu, co odgrywa kluczową rolę w niektórych łamigłówkach. Poza kampanią dla pojedynczego gracza dostępny jest również tryb kooperacyjny, w którym dwie osoby muszą ze sobą ściśle współpracować.

A Hat in Time powstaje w oparciu o silnik Unreal 3. Autorzy postawili na mocno kreskówkową oprawę graficzną, wzorowaną na konsolowym przeboju The Legend of Zelda: The Wind Waker.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7, 8, 10 (x64)
Procesor: 3,0 GHz
RAM: 4 GB
Opcjonalne oprogramowanie: DirectX 9.0c
Miejsce na dysku twardym: 8 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku .exe
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Additions:
===================
DLC: Seal the Deal
DLC: Nyakuza Metro

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=XFIkfa3QBL0

Rozmiar: 7.10 GiB

sprawdź horoskop