Zombasite 2016 V1 019 [+DLC] [ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Styczeń 2018
Premiera Gry: 23 Sierpnia 2016 – 6 Stycznia 2018 (Update V1.019)
Gatunek: RPG, Fantasy, Zombie, Izometryczne, Elementy Strategiczne, Indie, RPG Akcji
Producent: Soldak Entertainment, Inc.
Wydawca: Soldak Entertainment, Inc.
Dostępne Języki: Angielski

Zawartość Dodatkowa:
Zombasite – Orc Schism (DLC)

Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji – V1.019 + DLC

…( Opis )…
Zombasite to wydany na PC Windows izometryczny RPG akcji z gatunku hack&amprsquoand&amprsquoslash, łączący elementy fantasy z popularnym motywem apokalipsy zombie. Za powstanie gry odpowiada studio Soldak Entertainment, założone przez Stevena Peelera – byłego członka ekipy Ritual Entertainment (znanej głównie za sprawą cyklu SiN). Dla amerykańskiego dewelopera nie jest to pierwsze spotkanie z tym gatunkiem, gdyż ma on już na swoim koncie m.in. ciepło przyjęte produkcje: Depths of Peril oraz Din&amprsquos Curse.
Akcja gry osadzona została w świecie fantasy, w którym bawiące się w boga mroczne elfy wyspecjalizowały się w podporządkowywaniu sobie istot ciemności. Będąc świadkami ataku hord zombie na miasto demonów, elfy postanowiły okiełznać potęgę nieumarłych i wykorzystać ją do własnych celów. Nie wiedziały jednak, że zastępy zombie przywołane zostały przez potężnego nekromantę imieniem Ciglio i połączone z nim za pomocą specyficznej duchowej więzi. Magia mrocznych elfów skonfrontowana z niszczycielską mocą Ciglio doprowadziła do stworzenia całkiem nowej, niekontrolowanej armii wszystkożernych pasożytów nazwanych Zombasite. Nie zmieniają one zwłok w bezmózgie ożywione trupy, lecz stanowią niezwykle inteligentną i bezwzględną rasę, której ofiarą padają zarówno żywi, jak i martwi.
W grze wcielamy się w lidera jednego z ludzkich klanów, starających się przetrwać zalewającą świat apokalipsę zombie. Głównym naszym problemem okażą się jednak nie tylko potwory, ale także wyczerpujące się zasoby naturalne i zapasy pożywienia, zmuszające do walki lub nawiązywania kontaktów dyplomatycznych z innymi ocalałymi.
…( Dane Techniczne )…
Minimalne: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32 MB GeForce 2 lub lepsza, 350 MB HDD, Windows XP
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 445.87 MiB

sprawdź horoskop