Yakuza Kiwami (2019) [MULTi2-ENG] [CODEX] [DVD9] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: SEGA
wydawca: SEGA

Premiera:
========================
19 lutego 2019
19 lutego 2019 Steam

Gatunek: Akcji TPP gangsterskie beat &#39em up Japonia

Tryb gry: single player

Opis

Yakuza Kiwami na konsoli PlayStation 4 to kompleksowy remake pierwszej odsłony serii Yakuza, która pojawiła się na konsoli PlayStation 2 w 2005 roku. Za produkcję gry niezmienienie odpowiada japońska firma Sega. Na przestrzeni lat seria Yakuza zdobyła rzeszę oddanych fanów i cieszy się ona powodzeniem zwłaszcza w swojej ojczyźnie (znana tam pod nazwą Ryu ga Gotoku), gdzie zaadoptowano ją również na potrzeby komiksów oraz filmów aktorskich. Do 2016 roku cykl doczekał się w sumie ponad dziesięć różnych odsłon, w tym kilku spin-offów. Yakuza Kiwami oferuje nie tylko kompletnie nową oprawę audiowizualną, ale wprowadza również liczne zmiany do systemów rozgrywki oraz wcześniej nieobecne elementy fabularne, które silniej łączą tytuł z jego prequelem wydanym na PlayStation 4.

Fabuła
Akcja Yakzua Kiwami rozpoczyna się w 1995 roku, a więc osiem lat po wydarzeniach przedstawionych w Yakuzie 0. Kazuma Kiryu, główny bohater serii, po latach pracy zajmuje wysokie stanowisko w przestępczym klanie Tojo. Pewnej deszczowej nocy patriarcha rodziny Dojima, pracującej dla Tojo, porywa przyjaciółkę Kazumy o imieniu Yumi. W pogoń za porwaną wyrusza również bliski współpracownik bohatera Akira Nishikiyama. Jako pierwszy dociera on do dziewczyny i zabija Dojimę, wstrząsając tym samym posadami tokijskiego półświatka. Kzauma bierze winę za morderstwo na swoje braki, pozwalając zbiec Nishikiyamie z miejsca zbrodni, prosząc go tylko o to, by zajął się Yumi.

Po dziesięcioletniej odsiadce protagonista wychodzi na wolność, znajdując się w zupełnie nieznanym sobie świecie. Klan Tojo znajduje na skraju wojny domowej. Jej powodem jest zaginięcie 10 miliardów jenów ze skarbca organizacji. Sprawa jest w pewien sposób związana z przyjaciółką Kazumy, która jednak nie daje żadnych znaków życia. Bohater zmuszony jest więc odnowić swoje dawne związki z yakuzą, zbudować na nowo pozycję w ?rodzinie? i odnaleźć Yumi.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 64Bit
Procesor: Intel Core i5-3470 AMD FX-6300
Pamięć: 4 GB pamięci RAM
Grafika: Nvidia GeForce GTX 560 AMD Radeon HD 6870
Uwagi dodatkowe: PU z gpumark od: 2600 do 3100, procesor z cpumark od 4500 do 6300

Opis instalacji

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
5. Skopiuj zawartość katalogu &quotCODEX&quotdo folderu z grą
6. Graj
7. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=q8mrKxZRDCQ

Rozmiar: 16.73 GiB

sprawdź horoskop