Yakuza 3 Remastered (MULTi4) [DODI] [ENG] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Ryu ga Gotoku Studio
wydawca: SEGA
data premiery gry: 28 stycznia 2021

Opis
Yakuza 3 Remastered to zremasterowana wersja trzeciej odsłony cyklu przygodowych gier akcji, nad którym pieczę sprawuje firma Sega. Produkcja opowiada o japońskim półświatku.

Głównym bohaterem gry Yakuza 3 Remastered jest znany z wcześniejszych części serii Kazuma Kiryu. Po wydarzeniach przedstawionych w Yakuzie 2 protagonista postanowił odciąć się od gangsterskich porachunków i założyć sierociniec na wyspie Okinawa, gdzie zamierzał zaszyć się ze swoją przybraną córką Haruką niestety politycy powiązani z Yakuzą w końcu zaczęli interesować się prowadzonym przez niego przybytkiem i próbować go przejąć. Gdy mężczyzna wyglądający niczym zmarły ojciec Kazumy postrzelił Daigo Dojimę, czyli przywódcę klanu Tojo, bohater po raz kolejny znalazł się w samym środku wojny tokijskich gangów.

W grze Yakuza 3 Remastered akcję ukazano z kamery umieszczonej za plecami postaci (TPP). Autorzy oddają do naszej dyspozycji dwie fikcyjne dzielnice, czyli Ryukyugai w Okinawie (inspirowaną prawdziwym Makishi) oraz Kamurocho w Tokio (wzorowaną na Kabukicho) pomimo że mają one otwartą strukturę, protagonista nie może korzystać z pojazdów, lecz poruszać się po nich wyłącznie na piechotę. Motorem gry są zadania fabularne, którym towarzyszy duża liczba misji i aktywności pobocznych. Kazuma może walczyć na arenie, grać w kręgle lub bilard, zostawić nieco gotówki w kasynie czy choćby sprawdzić kultowe pozycje z katalogu Segi w jednym z salonów gier. Poza tym Smok Dojimy? może sprawdzić swe umiejętności w karaoke, grze w golfa czy choćby relaksować się przy łowieniu ryb.

Podobnie jak miało to miejsce wcześniej, ważną rolę odgrywają tu walki na pięści w trakcie pojedynków sukces zapewnia łączenie ciosów w efektowne kombinacje. Oprócz tego Kazuma może wykorzystać broń białą (na jego podorędziu mogą się znaleźć maksymalnie trzy sztuki przełączamy się pomiędzy nimi przy użyciu krzyżaka), ulepszaną w oparciu o system craftingu. W zamian za podejmowane działania Kiryu zdobywa punkty doświadczenia, dzięki czemu z czasem poszerzamy wachlarz dostępnych ataków. W grze pojawiają się też sekcje pościgowe chcąc dogonić cel, musimy dbać o wytrzymałość bohatera i jednocześnie obserwować ruch uliczny, by omijać przechodniów.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core i5-3470 lub AMD FX-6300
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 560 lub AMD Radeon HD 6870
Miejsce na dysku: 26 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-3770 AMD FX-8350
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 AMD Radeon HD 7870
Miejsce na dysku: 26 GB

Opis instalacji
1- Uruchom instalator jako administrator
2- Kliknij na stronie
3- Naciśnij strzałkę w górę na klawiaturze
4- Kliknij Zainstaluj
5- Kliknij Kontynuuj
6- Wybierz miejsce docelowe instalacji
7- Kliknij Dalej
8- Wybierz komponent
9- Zainstaluj
10- Graj

Repack Features

Based on Yakuza.3.Remastered-CODEX Iso release: codex-yakuza.3.remastered.iso (20.5 GB)
Language : Multi4
Audio: Japanese
Repack Size : 11.3 GB
Final Size : 26 GB
NOTHING is cut, NOTHING is recoded
Installation time 3-7 min
Repack by DODI
PLZ SEED , DONT HIT & RUN

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Hs

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop