XCOM 2: Digital Deluxe Edition 2016 2017 [+All DLCs] [MULTi11 PL] [ISO] [CODEX] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie CODEX: 29 Sierpnia 2017
Premiera Gry: 5 Lutego 2016 – 29 Sierpnia 2017 (War Of The Chosen DLC)
Gatunek: Strategiczne, Science Fiction, Turowe, Izometryczne, Taktyczne
Producent: Firaxis Games
Wydawca: 2K Games
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański, Rosyjski, Polski

Zawartość Dodatkowa:
– XCOM 2 – Alien Hunters
– XCOM 2 – Shen&amprsquos Last Gift
– XCOM 2 – Digital Soundtrack
– XCOM 2 – Anarchy&amprsquos Children
– XCOM 2 – Reinforcement Pack
– XCOM 2 – Resistance Warrior Pack
– XCOM 2 – Resistance Warrior Pack

…( Opis )…
XCOM 2 to turowa gra strategiczno-taktyczna na PC, która jest bezpośrednim sequelem wydanego w 2012 roku XCOM: Enemy Unknown. Za produkcję obu tytułów, opartych na kultowej serii X-COM z lat 90., odpowiada firma 2K Games oraz studio Firaxis, świetnie znane dzięki pracom nad cyklem Civilization.
Akcja XCOM 2 rozgrywa się w dwadzieścia lat po wydarzeniach ukazanych w poprzednim XCOM, w którym desperacko staraliśmy się odeprzeć inwazję obcych. Zgodnie z założeniami deweloperów Firaxis, ponieśliśmy w tej walce klęskę i najeźdźcy z kosmosu ostatecznie zniewolili ludzkość pod przykrywką międzyrasowej współpracy. Nadzieja na wolność jednak całkiem nie zginęła. Nadal istnieją ludzie, którzy nie mogą pogodzić się z tą sytuacją, zaś resztki oryginalnych sił paramilitarnej organizacji XCOM działają w ukryciu i przy pomocy partyzanckiej taktyki starają się odzyskać kontrolę nad planetą.
Podobnie jak w poprzedniej części serii, rozgrywka prowadzona jest na dwóch płaszczyznach – warstwa strategiczna, w której zarządzamy rozwojem bazy i technologii bojowych, toczy się w czasie rzeczywistym, natomiast bezpośrednie starcia z obcymi odbywają się w turach. Organizacja XCOM, na czele której stajemy, dysponuje ograniczonymi środkami i musi pozostawać w ukryciu. Zadaniem graczy jest rozwój siatki ruchu oporu oraz odkrycie przed opinią publiczną prawdziwych zamiarów kosmitów. Dokonujemy tego, wyruszając na specjalne misje &ampndash podczas nich nie tylko eliminujemy kolejne zagrożenia, ale wspomagamy także lokalne ruchy oporu. Rozgrywka uległa pewnym modyfikacjom &ampndash drużyna rozpoczyna w ukryciu, a pole widzenia przeciwników jest obecnie wyraźnie zaznaczane na mapie. To pozwala na dokładne rozplanowanie pierwszego starcia i zaskoczenie przeciwników bez ponoszenia strat własnych.
W trakcie zabawy dowodzimy oddziałem podwładnych należących do jednej z pięciu klas postaci, które dodatkowo możemy różnicować dzięki drzewkom umiejętności. Grenadier, specjalista, strzelec wyborowy, łowca oraz agent psi różnią się nie tylko dostępnym pakietem zdolności, ale także wyposażeniem, z jakiego mogą korzystać. Skład zespołu oraz jego wyposażenie zależy od naszych decyzji. Gracze otrzymują szeroką paletę technologii oraz ekwipunku, które mogą modyfikować według własnych potrzeb. Sporą nowością w grze są losowo generowane mapy (układ, przeciwnicy oraz sceneria), co niweluje znużenie wywołane powtarzającymi się lokacjami. Poprawiony został również system walki i wydawania rozkazów, a do naszej dyspozycji oddano także nowe pomieszczenia, które możemy zbudować w obrębie naszej bazy. Ciekawostką jest także konieczność wykonywania zadań pobocznych, co wpływa na siłę i rodzaj napotykanych przeciwników w głównych misjach.
Podobnie jak poprzednia część serii XCOM, &ampbdquodwójka&amprdquo poza kampanią single-player oferuje także możliwość rozgrywki wieloosobowej, podczas której na mapie ściera się dwójka graczy, dowodzących niewielką drużyną. Przed meczem gracze dostają określoną ilość punktów-zasobów, za które mogą wybierać żołnierzy do drużyny, zarówno ludzi, jak i obcych. Punktów zawsze jest za mało, przez co nie da się stworzyć ekipy składającej się z najmocniejszych wojaków i trzeba dobrze się zastanowić.
Prócz konfiguracji drużyny, można także dostosować sam tryb rozgrywki. Do wyboru jest tutaj opcja automatycznego połączenia z innym graczem, możliwość rozegrania gry rankingowej, po której wrzucani jesteśmy na konkretną pozycję tablicy wyników, czy też opcja założenia własnego pokoju, do którego dołączyć może nasz znajomy. Same starcia są identyczne jak podczas kampanii &ampndash gracze zaczynają w różnych miejscach losowo generowanych map, a ich celem jest po prostu wybicie drużyny przeciwnika.
Z uwagi na olbrzymią popularność modyfikacji Long War do pierwszej części XCOM, a także wsłuccensoredąc się w opinie i prośby graczy, studio Firaxis postanowiło udostępnić rozbudowane narzędzia moderskie. Do rąk graczy trafiło więc 50 gigabajtów danych, oferujących te same funkcje, z których korzystali twórcy podczas produkcji najnowszej odsłony serii. Dzięki temu, już w kilka dni po premierze w Internecie znaleźć można było modyfikacje usprawniające działanie gry, jak np.: możliwość obracania kamery w pełnych 360 stopniach, czy dodające całkowicie nową treść, nowe typy uzbrojenia, czy likwidujące największe zarzuty wobec gry (jak limit tur, w których trzeba zmieścić się, by ukończyć zadanie).

XCOM 2: War of the Chosen:
XCOM 2: War of the Chosen to wydany na platformę PC Windows dodatek do turowej strategii XCOM 2. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, więc do działania wymaga posiadania podstawowej wersji gry. Obie produkcje opracowało studio Firaxis Games, mające na koncie również takie pozycje jak Sid Meiers Civilization VI czy Sid Meiers Pirates.
War of the Chosen mocno rozbudowuje kampanię dla pojedynczego gracza. Wrogie siły ADVENT w celu schwytania dowódcy grupy XCOM zaczynają korzystać z nowego typu agentów w postaci tytułowych Wybranych. Pod tą nazwą kryją się najbardziej niebezpieczni weterani walczący po stronie Obcych. Ci bezwzględni specjaliści zaczynają porywać naszych podwładnych, aby potem torturami wymusić na nich zdradzenie cennych informacji.
Największą nowością są wspomniani już Wybrani. Ich skuteczność jest tak duża, że są w stanie nawet przebić się na płaszczyznę strategiczną, gdzie rozpoczną niszczenie naszych globalnych operacji.
Wydany na platformę PC Windows dodatek XCOM 2: War of the Chosen wprowadza także trzy nowe niezależne frakcje rebelianckie &ampndash Reapers, Skirmishers oraz Templars każda z nich posiada własną klasę bohatera. Ich rola nie ogranicza się tylko do misji. Podczas rozgrywki na płaszczyźnie strategicznej konieczne jest utrzymywanie dobrych relacji z tymi grupami, gdyż tylko wtedy będziemy mogli liczyć na ich pomoc. Wzmocnieniu uległy również siły Obcych, do których dołączyły trzy śmiercionośne gatunki kosmitów.
Ponadto dzięki XCOM 2: War of the Chosen kampania wzbogaciła się o dodatkowe lokacje i cele misji. Możemy walczyć m.in. w porzuconych miastach, które stały się celem ataku broni biologicznej w trakcie pierwszej inwazji kosmitów, w podziemnych tunelach oraz na terenach, gdzie roślinność została przeobrażona przez obcą technologię.
Co ciekawe, w ruinach dawnych metropolii natykamy się na frakcję Lost, powstałą ze zmutowanych ludzi. Istoty te nienawidzą zarówno nas, jak i Obcych, a ich zachowanie przypomina bardziej bezmyślne zombie niż sprytnych żołnierzy ADVENT.
Rozszerzenie wprowadza także nowe zdolności dla żołnierzy, jak również implementuje system SITREP, który losowo modyfikuje niektóre elementy misji, tak aby każda rozgrywka oferowała trochę inne wyzwania. Listę nowości zamyka tryb wyzwań, w ramach którego autorzy regularnie przygotowują dla graczy nowe zadania do zrealizowania.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Quad Core 3 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770/Radeon HD 7990 lub lepsza, 70 GB HDD, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5770 lub lepsza, 65 GB HDD, Windows 7 64-bit
…( Instalacja )…
1.Wypal Lub Zamontuj
2.Zainstaluj
3.Skopiuj Crack
4.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 56.58 GiB

sprawdź horoskop