X4: Foundations (2018) [ENG/RUS] [Repack] [xatab] [v 1.60 + 1 DLC] [DVD9] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Egosoft
wydawca: Egosoft

Premiera:
=========================
30 listopada 2018
30 listopada 2018 Steam

Gatunek: Symulacje science fiction symulator kosmiczny sandbox elementy strategiczne

Tryb gry: single player

Opis

X4 to wydany na platformę PC sandboksowy symulator kosmiczny. Tytuł opracowało studio Egosoft, czyli ten sam zespół, który stał za wszystkimi poprzednimi odsłonami cyklu.

Mechanika
Gra stawia na swobodę. Rozpoczynając zabawę gracz zasiada w kokpicie taniego statku kosmicznego o słabych osiągach i zostaje wrzucony w sam środek galaktyki o otwartej strukturze. Co zrobi potem ? zależy tylko od niego. Produkcja w niczym nie ogranicza naszych wyborów. Sami decydujemy, czy stać się gwiezdnym kupcem, piratem, żołnierzem, łowcą nagród, zabójcą, odkrywcą czy górnikiem. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie połączyć te kariery.

Jednocześnie wirtualne uniwersum jest tutaj dynamicznym światem, który ulega przeobrażeniom na skutek naszych działań. Gra pod tym względem oferuje więcej możliwości niż większość konkurencyjnych tytułów, gdyż pozwala na konstruowanie stacji kosmicznych oraz armad statków, które służą potem do prowadzenia wojen z wrogimi frakcjami.

Produkcja została pomyślana jako powrót do korzeni serii. W przeciwieństwie do X Rebirth z 2014 roku, które oferowało wiele uproszczeń, wydane na PC X4 bazuje na rozwiązaniach znacznie bardziej skomplikowanego i bogatszego X3 Terran Conflict (2008 r), wprowadzając jednocześnie do tej formuły liczne ulepszenia oraz nowości.

X4 pozwala na pilotowanie wielu różnych typów statków kosmicznych, a każdy z nich możemy ulepszać oraz modyfikować poprzez wymianę części oraz montowanie zakupionych podzespołów. Ponadto autorzy zaimplementowali nowy interfejs umożliwiający dowodzenie wielkimi flotami gwiezdnymi oraz swobodne konstruowanie stacji kosmicznych poprzez ręczne składanie ich z indywidualnych modułów.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7/8/10 (x64)
Procesor: Intel i5-4590 3.3 GHz lub odpowiednik AMD
RAM: 8 GB pamięci RAM
Karta wideo: Nvidia GTX 780/970 lub odpowiednik AMD (wymagane wsparcie Vulkan)
Miejsce na dysku: 12 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

DLC: Foundations – Pre-Order Premia
Aby zainstalować angielski język interfejsu, skopiuj zawartość angielskiego folderu do katalogu głównego folderu gry

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=N6s9sXjqCME

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop