Władca pierścieni: powrót króla (2007) [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Władca pierścieni: powrót króla (2007)

Gatunek: Akcja

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=1394
Screeny:
http://www.miastogier.pl/galeria,pc,548.html

Władca Pierścieni: Powrót Króla to gra akcji z widokiem ukazanym z perspektywy trzeciej osoby wzorowana na kinowej adaptacji trzeciej części powieści J.R.R. Tolkiena – Władca pierścieni: Powrót Króla.

Zadaniem gracza, podobnie zresztą jak w książce i wzorowanym na niej filmie, jest ostateczne zniszczenie będącego przyczyną wszystkich kłopotów pierścienia i uwolnienie krainy Śródziemia od Lorda Saurona i podległych mu oddziałów paskudnych orków. Władca Pierścieni: Powrót Króla to szybka, dynamiczna akcja, duża ilość elementów przygodowych oraz w pełni trójwymiarowa i bogata w szczegóły oprawa audiowizualna nawiązująca do tej jaką znamy z filmu.Osiem grywalnych postaci a wśród nich Gandalf, Aragorn, Legolas, Gimli, Sam i Frodo. Głosów postaciom użyczyli aktorzy znani z filmu. Tryb co-op multiplayer umożliwiający wspólną zabawę z przyjaciółmi. Ponad dwanaście interaktywnych i wymodelowanych z dużą dbałością o szczegóły lokacji/środowisk: Paths of the Dead, Minas Tirith, Pelennor Fields Black Gate, Crack of Doom i inne. Postacie mogą skakać, korzystać z lin i katapult, atakować wrogów zbliżających się z wielu stron, wykonywać kombosy, itp. Wstawki filmowe pochodzące z kinowej wersji trzeciej części Władcy Pierścieni.

Osiem grywalnych postaci a wśród nich Gandalf, Aragorn, Legolas, Gimli, Sam i Frodo. Głosów postaciom użyczyli aktorzy znani z filmu.

Tryb co-op multiplayer umożliwiający wspólną zabawę z przyjaciółmi.

Ponad dwanaście interaktywnych i wymodelowanych z dużą dbałością o szczegóły lokacji/środowisk: Paths of the Dead, Minas Tirith, Pelennor Fields Black Gate, Crack of Doom i inne.

Postacie mogą skakać, korzystać z lin i katapult, atakować wrogów zbliżających się z wielu stron, wykonywać kombosy, itp.

Wstawki filmowe pochodzące z kinowej wersji trzeciej części Władcy Pierścieni.

Wciągają ścieżka audio skomponowana przez zdobywcę oskara – Howard’a Shore.

Zalecane Wymagania:

Procesor Pentium 4 1.6 GHz
256 MB RAM
karta grafiki 64MB
Pojemność 2 GB HDD

Rozmiar: 2.48 GiB

sprawdź horoskop