Windbound.Incl.Bonus.v1.3.40746.183-GOG 2020 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: 5 Lives Studios
wydawca: Deep Silver / Koch Media
data premiery gry: 28 sierpnia 2020

Opis
Windbound jest grą survivalową wzbogaconą o elementy zaczerpnięte z takich gatunków, jak RPG, przygodówki, a nawet produkcje typu roguelike. Tytuł został opracowany przez niezależny zespół 5 Lives Studios, który wcześniej stworzył ciepło przyjęte Satellite Reign, a jego wydaniem zajęła się firma Deep Silver.

Główną bohaterką gry Windbound jest wojowniczka imieniem Kara. Podczas potężnego sztormu protagonistka zostaje rozdzielona ze swoim plemieniem i trafia na bezludny archipelag znany jako Zakazane Wyspy. Choć od tej pory jej głównym celem jest przetrwanie w tym malowniczym, aczkolwiek niezbyt przyjaznym zakątku świata, z czasem nasza podopieczna zaczyna odkrywać ruiny zamieszkującej go przed wiekami cywilizacji, a także badać jego liczne tajemnice.

W Windbound akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Autorzy oddają nam do dyspozycji rozległy otwarty świat, na który składają się różnorodne wyspy. Co ciekawe, mapa jest generowana proceduralnie, w związku z czym po każdym rozpoczęciu zabawy wygląda inaczej.

Naszym nadrzędnym celem w trakcie rozgrywki jest walka o przetrwanie. Przemierzając zakazane wyspy, Kara musi nie tylko zapewnić sobie pożywienie, lecz również pozyskiwać rozmaite surowce. Te ostatnie są potrzebne zarówno do tworzenia nowych narzędzi oraz broni (pokroju łuku lub włóczni, przy pomocy których poluje na zwierzęta albo broni się przed ich atakami), jak i do konstruowania nowych łodzi oraz udoskonalania już posiadanych. Choć na początku zmagań protagonistka dysponuje jedynie niewielką szalupą, z czasem otrzymuje dostęp do coraz większych i bardziej zaawansowanych jednostek, którym niestraszne są szalejące na morzu huragany, wysokie fale, a nawet agresywnie nastawione zwierzęta morskie.

Dzięki temu w miarę postępów Kara może zapuszczać się do coraz dalej położonych wysp. Na każdej z nich dziewczyna znajdzie odmienną faunę oraz florę, źródła nowych surowców, a także liczne ruiny. Te ostatnie skrywają odpowiedzi na pytania dotyczące przeszłości oraz przyszłości archipelagu i stanowią klucz do znalezienia przez nią drogi powrotnej do domu.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
Procesor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670
Miejsce na dysku: 4 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
Procesor: 2.66GHz Intel Core i7
Pamięć: 6 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GTX 750, Radeon HD 7800
Miejsce na dysku: 4 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_windbound_1.3.40746.183_(64bit)_(44984).exe
2. Zainstaluj setup_windbound_-_pre-order_bonus_1.3.40746.183_(64bit)_(44984).exe
3. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
4. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Gfcxpb5kTR8

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop