Tyranny: Overlord Edition 2016 2017 V1 2 1 0157 [All DLCs + All Goodies] [MULTi6 PL] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie ELAMIGOS: 4 Października 2017
Premiera Gry: 10 Listopada 2016 – 3 Października 2017 (Patch V1.2.1.0157)
Gatunek: RPG, Przygodowe, Fantasy, Izometryczne, Klasyczne RPG
Producent: Obsidian Entertainment
Wydawca: Paradox Interactive
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Rosyjski, Polski

Zawartość Dodatkowa:
– Tyranny – Artbook
– Tyranny – Ringtones
– Tyranny – Game Map
– Tyranny – Wallpapers
– Tyranny – Portrait Pack
– Tyranny – Coat Of Arms
– Tyranny – Pre-Order Items
– Tyranny – Bastards Wound
– Tyranny – Original Soundtrack
– Tyranny – Tales From The Tiers
– Tyranny – Short Story Collection
– Tyranny – Collectors Guide Book
&ampnbsp
Gra Jest Zaktualizowana Do Najnowszej Wersji – V1.2.1.0157 + All DLCs + All Goodies

Info Patch 1.2.1.0157:
http://steamcommunity.com/games/362960/announcements/detail/1494491064281925251

…( Opis )…
Tyranny: Bastards Wound:
Bastards Wound to tytuł rozszerzenia do Tyranny &ampndash ciepło przyjętej gry RPG opracowanej przez studio Obsidian Entertainment. Podobnie jak podstawowa wersja tej produkcji, dodatek pojawił się na platformie PC Windows.
Tyranny: Bastards Wound zabiera graczy w podróż do nowego obszaru krainy Tiers. Tym razem fabuła koncentruje się na nielegalnym obozie uchodźców, zamieszkanym przez ludzi, którzy uciekli przed bezwzględnym prawem, jakie stanowi Kyros i teraz są zmuszeni do życia w ukryciu. W momencie, w którym na miejscu pojawia się prowadzony przez nas bohater i jego drużyna, ich los spoczywa w naszych rękach.
Add-on rozszerza także wątki fabularne Barika, Lantryego oraz Zwrotki (znanych z głównej przygody) oraz pozwala poznać nowe szczegóły na temat plemienia Zwierzyc. Standardowo, opowieść ma nieliniowy przebieg, a to, jaką ścieżką podąży, determinują dokonywane przez nas wybory.
W Tyranny: Bastard&amprsquos Wound przemierzamy zupełnie nowy obszar. Filarem rozgrywki po raz kolejny jest wykonywanie zadań zlecanych przez postacie neutralne oraz realizacja misji powiązanych z wyżej wspomnianymi członkami drużyny.
Warto nadmienić, że wraz z opisywanym dodatkiem zadebiutowała darmowa aktualizacja. Update nie tylko wprowadził więcej udźwiękowionych kwestii dialogowych, lecz także rozbudował trzeci akt kampanii z podstawowej wersji gry. Ponadto, jeśli prowadzimy do boju bohatera wiernego Kyros, możemy liczyć na nowe zakończenie fabuły.

Tyranny:
Tyranny to wydana na platformę PC Windows gra RPG, opracowana przez specjalizujące się w tym gatunku studio Obsidian, czyli zespół mający na koncie takie tytuły jak Pillars of Eternity, Neverwinter Nights 2 czy Fallout: New Vegas.
Akcja gry osadzona jest w ponurej krainie fantasy Tiers, dawno po tym, jak mroczna istota znana jako Kyros rozgromiła siły śmiertelników, zgładziła bohaterów i przejęła kontrolę nad całym światem, wprowadzając wszędzie tytułową tyranię. Zwycięstwo zła jest absolutne oraz ostateczne i nic, co zrobią gracze, nie jest stanie tego zmienić. Głównym bohaterem jest zresztą osoba, która na takim obrocie spraw skorzystała. Wcielamy się bowiem w oficera w armii Kyrosa, będącego dla zwykłych ludzi sędzią i katem, pilnującym, aby realizowana była wola despoty.
Nie znaczy to wcale, że zmuszeni jesteśmy do zabawy psychopatą lubującym się w mordowaniu niewinnych osób. Taka opcja jest oczywiście dostępna, ale równie skutecznym sposobem na to, by lud był wobec Kyrosa lojalny, jest zaprowadzenie bezwzględnych, ale sprawiedliwych rządów. Ponadto wysoka pozycja postaci na drabinie społecznej sprawia, że nawet małe decyzje w znaczący sposób wpływają na sytuację w świecie, kształtując przyszłość całego uniwersum i tysięcy jego mieszkańców.
Ukończenie Tyranny zajmuje mniej czasu niż to miało miejsce w przypadku Pillars of Eternity, jednak tym razem Obsidian postawił zdecydowanie większy nacisk na wielokrotne przejście gry. W czasie rozgrywki podejmujemy znacznie więcej kluczowych wyborów, które zmieniają przebieg wydarzeń &ampndash możemy m.in. sprzymierzyć się z jednym z kilku stronnictw i wykorzystywać je do własnych celów.
W wydanym na platformę PC Windows Tyranny zabawę zaczynamy od wykreowania postaci. Decydujemy nie tylko o jej cechach, ale również o tym, jak przebiegała wojna, w której siły dobra zostały pokonane. Te wybory w istotny sposób wpływają na stan krainy w trakcie kampanii, np. na to, jak bardzo została zniszczona, czy jaki jest stosunek sił między różnymi organizacjami.
W grze zajmujemy się głównie eksplorowaniem świata, wypełnianiem zadań i walką. Autorzy przygotowali około osiemdziesiąt lokacji, z czego część z nich, biorąc pod uwagę historię świata gry, przypomina postapokaliptyczne krajobrazy. Co więcej, wraz z poczynaniami bohatera i postępem historii ich wygląd się zmienia. Potyczki są rozgrywane jest w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy. W trakcie przygód do bohatera dołącza wielu towarzyszy, a nasze stosunki z nimi odgrywają rolę nie tylko w rozwoju fabuły, ale także podczas potyczek &ampndash a to za sprawą mechaniki combosów, pozwalającej tworzyć kombinacje ataków, w których udział bierze wielu wojowników. Im lepsze mamy stosunki z członkami drużyny, tym potężniejsi jesteśmy w walce.
Jak na RPG-a przystało, Tyranny oferuje także system rozwoju postaci. Przypomina on ten znany z serii The Elder Scrolls, umiejętności ulepszamy bowiem głównie przez korzystanie z nich podczas rozgrywki. Natomiast zdobyte punkty doświadczenia wykorzystujemy do awansowania na kolejne poziomy, co zwiększa bazowe statystyki bohatera.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i3-2100 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 955 3.10 GHz, 8 GB, karta grafiki 1 GB GeForce 560 GTX/ Radeon HD 6850 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core 2 Quad Q9505 2.80 GHz/AMD Athlon II X4 840 3.10 GHz, 6 GB, karta grafiki 1 GB GeForce 450 GTX/ Radeon HD 5770 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7 64-bit
…( Instalacja )…
1.Pobierz/Zamontuj
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 6.59 GiB

sprawdź horoskop