Twierdza: Krzyżowiec Extreme [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Twierdza: Krzyżowiec Extreme

FireFly Studios ( producent )
Gamecock Media Group. ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )

strategiczne ( RTS )

28 maja 2008 ( światowa data premiery )
19 września 2008 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 4 MB (Riva 128 lub lepsza), Windows 98/Me/2000/XP

Galeria: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=6101

Opis gry:

Stronghold Crusader Extreme to udoskonalona wersja strategii Stronghold Crusader, przygotowana przez zespół Firefly Studios przy współpracy z firmą Gamecock Media.

Stronghold Crusader Extreme to udoskonalona wersja strategii Stronghold Crusader, przygotowana przez zespół Firefly Studios przy współpracy z firmą Gamecock Media.

Gra przenosi nas w czasy średniowieczne, gdy oczy całej Europy zwrócone były w kierunku zniewolonej Jerozolimy, a poszczególni władcy organizowali kolejne krucjaty mające na celu wyrwanie Świętego Miasta z rąk niewiernych. Zabawę rozpoczynamy w miejscu, w którym kończył się Stronghold Crusader. Naszym głównym zadaniem jest stworzenie oraz poprowadzenie ogromnej armii rycerzy na podbój innowierców – w roli ich przywódców występuje osiem różnych komputerowych postaci. To druga, względem dostępniej w standardowej wersji gry, ścieżka wyprawy krzyżowej, nazwana przez twórców – Extreme Trail.

Stronghold Crusader Extreme wykorzystuje ten sam silnik graficzny co Stronghold Crusader (rzut izometryczny, z możliwością obrotu mapy), aczkolwiek dzięki pewnym poprawkom możemy teraz staczać ogromne bitwy, gdzie liczba jednostek przekracza 10 000 wojowników widocznych na ekranie w jednym momencie. Twórcy zaimplementowali w swoim produkcie nowe opcje taktyczne, przez co mamy większą kontrolę nad panującą na polu boju sytuacją. Tytuł został również wzbogacony jednostkami i mapami, które wcześniej mogli poznać tylko gracze Stronghold Crusader w Stanach Zjednoczonych. Producenci postarali się też o kompatybilność z systemem Windows Vista.

Tryb multiplayer, oferowany przez Stronghold Crusader Extreme, pozwala stoczyć średniowieczne bitwy w Internecie oraz sieci lokalnej – do ośmiu graczy jednocześnie.

GRA 100% PL

Rozmiar: 740.08 MiB

sprawdź horoskop