Tropico 6 – El Prez Edition (2019) [ENG/RUS] [Repack] [xatab] [v 1.10 (100) Hotfix + DLCs] [DVD9] [exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Limbic Entertainment
wydawca: Kalypso Media

Premiera:
==========================
29 marca 2019
29 marca 2019 Steam
9 lipca 2020

Gatunek: Strategiczne ekonomiczne multiplayer budowa miasta

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Tropico 6 to kolejna odsłona serii strategii ekonomicznych, w których wcielamy się w El Presidente rządzącego na jednej z tropikalnych wysp. Za tytuł odpowiada studio Limbic Entertainment, znane m.in. z Might & Magic X: Legacy i Might & Magic: Heroes VII.

Mechanika
Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon naszym zadaniem jest zarządzanie bananową republiką w taki sposób, by jak najdłużej utrzymać się przy władzy i zrealizować wyznaczone cele. W związku z tym musimy zabiegać o poparcie ludności, dbać o ekonomię, stawiać kolejne budynki, nawiązywać sojusze z sąsiadami czy też tłumić w zarodku działania opozycji. Mimo iż rdzeń rozgrywki się nie zmienił, to deweloperzy wprowadzili kilka ciekawych usprawnień.

Po raz pierwszy w historii serii Tropico 6 w wersji na platformę PC, PS4 i XONE pozwala na zabawę na dużym archipelagu, co oznacza, że musimy zarządzać nie jedną, a kilkoma wyspami w tym samym czasie. Wraz z tym rozwiązaniem pojawiły się nowe możliwości transportowe ? gracze mogą budować mosty i tunele łączące ze sobą poszczególne lokacje. Mieszkańcy przemieszczają się pomiędzy nimi nie tylko własnymi samochodami, ale też korzystając z transportu zbiorowego: autobusów, taksówek, a nawet kolejek linowych.

Innym interesującym rozwiązaniem jest możliwość wysyłania agentów w różne zakątki świata. Ich zadaniem jest kradzież technologii ? w tym planów cennych budowli, np. Statui Wolności czy Wieży Eiffla. Jako El Presidente musimy mieć też cudowny pałac, który da się modernizować i upiększać, korzystając z rozmaitych dodatków przygotowanych przez twórców.

We wszystkich działaniach musi nas jednak wspierać lud. By zdobyć ich przychylność, można równie dobrze zadbać o w miarę wygodne życie, ale też rządzić żelazną ręką, przekształcając swój kraj w prawdziwe państwo policyjne. Najważniejsze, by mieć społeczeństwo za sobą wtedy, gdy tego potrzebujemy. Warto dodać, że rozgrywka jest utrzymana w dość lekkim, prześmiewczym klimacie.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7, 8,1, 10 (x 64)
Procesor: AMD lub Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
RAM: 8 GB
Karta graficzna: dedykowana karta graficzna AMD / NVIDIA, dedykowana pamięć 2 GB (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
Miejsce na dysku twardym: 15 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Wersja gry: 1.10 (100) Poprawka

Supplements:
Tropico 6 – Llama of Wall Street
Tropico 6 – Spitter
Tropico 6 – Lobbyistico

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=ZQGEscoZrbM

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop