TransRoad: USA [v.1.0.7.] 2017 [MULTI-PL] [CRACKED PoD] [RAR] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: TransRoad: USA
Gatunek: Rekreacyjne, Symulacje, Strategie
Producent: Deck13 Hamburg
Wydawca: astragon Entertainment GmbH
Data wydania: 9 listopada 2017
Język: Polski Angielski MULTI7
TabletkaoD
Wersja:v.1.0.7.

http://store.steampowered.com/app/494670/TransRoad_USA/
http://gry-online.pl/S016.asp?ID=34432

W tym nowym symulatorze zarządzania, stworzonym przez Deck13 Hamburg, zostaniesz właścicielem niewielkiej firmy logistycznej i wykorzystasz swoje umiejętności, żeby twoje przedsiębiorstwo odniosło rynkowy sukces.

Marzyło ci się kiedyś założyć firmę w Kansas City? A może wolisz Vegas? Nieważne, czy wolisz Góry Skaliste, czy Nowy Jork, możesz dowolnie zrealizować swój amerykański sen na realistycznej mapie TransRoad: USA. Stwórz siedzibę w jednym z 37 istniejących amerykańskich miast, kup pierwsze ciężarówki oraz naczepy i zatrudnij kierowców. Zdobądź najlepsze kontrakty i znajdź najlepsze połączenia tras, żeby uniknąć pustych przejazdów oraz zrób wszystko, by zadowolić swoich klientów.

Wiesz, że w biznesie zaufanie to prawdopodobnie najważniejszy towar? Chcesz nawiązać bliskie – i dochodowe – relacje z klientami? W TransRoad: USA kluczem do sukcesu jest zbudowanie dobrej reputacji wśród różnych klientów w całych Stanach Zjednoczonych. Dostarczaj zamówienia na czas i zarządzaj zleceniami specjalnymi, żeby zbudować zaufanie i uzyskać dostęp do naprawdę dużych kontraktów transportowych.

Jedna amerykańska ciężarówka to dla ciebie za mało? A co powiesz na 100? Zarządzaj rozwijającą się flotą ciężarówek, złożoną z dziesiątek pojazdów oraz naczep i wysyłaj je w trasy po całych USA. Mądrze przydzielaj ciężarówki do kontraktów, unikaj pustych przejazdów i zarabiaj naprawdę wielkie pieniądze Odblokowuj nowe rodzaje towarów, kupując koncesje na naczepy i zdobywaj nowych klientów. Łącz najważniejsze gałęzie przemysłu z ich dostawcami w złożonej symulacji gospodarki.

Wydawało ci się, że już dobrze znasz swoją branżę? A jak twoje przygotowania to nadchodzącego kryzysu gospodarczego w sektorze motoryzacyjnym? TransRoad: USA symuluje takie kluczowe wskaźniki efektywności (KPI) jak rynki oraz ceny i zawsze zaskoczy cię nowymi zdarzeniami. Przyjmujesz wyzwanie?

Zawartość:

Złożone zarządzanie przedsiębiorstwem: Kupuj i sprzedawać ciężarówki oraz przyczepy, zatrudniaj i zwalniaj kierowców, twórz i rozwijaj dział marketingu, kupuj koncesje na naczepy, zaciągaj i spłacaj kredyty, przeglądaj statystyki i zajmuj się innymi aspektami prowadzenia działalności.
Zarządzanie ciężarówkami: Utrzymuj ciężarówki i pomysłowo łącz ze sobą ciągniki, naczepy i kierowców, żeby realizować kontrakty na czas.
Naczepy przewożące cięższe towary potrzebują mocniejszych ciężarówek, mądrze wybieraj spośród ciągników dwu, trzy, a nawet czteroosiowych.
Złożone zarządzanie zamówieniami i relacjami z klientami.
Wielu wyjątkowych klientów z licznymi filiami.
7 rodzajów naczep, które odblokowuje się kupując nowe koncesje na naczepy.
Dostarczaj zamówienia na czas, żeby uniknąć bolesnych finansowo kar.
Zdobądź pełne zaufanie klienta, żeby odblokować lukratywne zlecenia stałe.
Poznaj swoją konkurencję – na mapie i w statystykach.
Realistyczna mapa USA z ponad 30 miastami i 19 słynnymi miejscami.
Dowolne przybliżanie mapy, od pełnego widoku USA, aż po zbliżenie na twoją ciężarówkę.
Trzy tryby gry: Tryby: kampania, wolny i zadaniowy.

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bit)
Procesor: Intel Core i5-3570K 3.40 GHz or similar
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760 or similar
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Zalecane:
System operacyjny: Windows 7/8/10 (64-Bit)
Procesor: Intel Core i5-7600 3.50 GHz or similar
Pamięć: 12 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia GTX 970 or similar
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Wypakuj
Graj

Rozmiar: 1.32 GiB

sprawdź horoskop