Transport Fever 2 [v.build 27767] *2019* [PL] [Repack R69] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Transport Fever 2
Gatunek: Symulacje, Strategie
Producent: Urban Games
Wydawca: Good Shepherd Entertainment
Data wydania: 11 grudnia 2019
Językolski
Wersja: v.build 27767
Tabletka: HOODLUM

https://store.steampowered.com/app/1066780/Transport_Fever_2/
https://www.gry-online.pl/gry/transport-fever-2/z65773

Opis:

Klasyczny gatunek symulatorów transportu uzyskał właśnie nowy złoty standard, jakim jest Transport Fever 2. Odkryj zupełnie nowy świat, przemierzając szlaki transportowe na lądzie, wodzie i w powietrzu. Znajdź drogę do postępu i dobrobytu!

Zapewnij światu niezbędną infrastrukturę transportową i zarób fortunę dzięki niestandardowym usługom przewozu. Obserwuj swoje pociągi na torach, autobusy i ciężarówki na drogach, statki na szlakach morskich i samoloty w przestworzach. Przewoź ludzi do pracy i centrów rozrywki i stań się katalizatorem rozwoju miast. Dostarczaj surowce i towary, by napędzać gospodarkę. Zmierz się z największymi wyzwaniami logistycznymi od 1850 roku do dnia dzisiejszego i zbuduj imperium transportowe niemające sobie równych na całym świecie!

Swobodna rozgrywka oferuje szeroką gamę kreatywnych możliwości, zaś tryb kampanii pozwala napisać od nowa historię transportu na trzech różnych kontynentach. W grze Transport Fever 2 dostępnych jest ponad 200 dokładnie odwzorowanych modeli pojazdów z Europy, Ameryki i Azji, a także zintegrowany edytor map, który pozwala odtwarzać krajobrazy z trzech różnych stref klimatycznych. Rozgrywkę dopełnia realistyczna symulacja transportu i gospodarki wraz z kompleksowym wsparciem modowania.

Otwórz się na świat
Czeka na ciebie ogromny świat, który możesz zapełnić pociągami, pojazdami drogowymi, samolotami i statkami. Intuicyjne interaktywne narzędzia do budowy kolei i modułowy system budowy stacji ułatwiają tworzenie i rozwój imperium transportowego, a dzięki szerokiemu zakresowi opcji konfiguracji każda swobodna rozgrywka stanowi nowe wyzwanie, w którym do sukcesu mogą prowadzić zupełnie inne strategie.

Zapisz się na kartach historii transportu
Trzy historyczne kampanie umiejscowione w różnych przedziałach czasowych i zlokalizowane na trzech oddzielnych kontynentach będą od ciebie wymagać realizacji różnych celów… Tylko prawdziwi magnaci transportu zdołają ukończyć wszystkie misje! Narracja i przerywniki filmowe wzbogacają historię i sprawiają, że rozgrywka jest bardziej ekscytująca. Nawet tryb swobodny będzie wymagał odblokowania różnych osiągnięć.

Wymagania sprzętowe oraz systemowe:

Minimalne:
System operacyjny: Windows 7, 8 or 10 (64­bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo 3.0 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon HD 5670, 1 GB VRAM
Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Instalacja:

Zainstaluj
Graj

Informacje dodatkowe (od uploadera):

Zablokuj plik exe w firewallu, aby zapobiec grze próbie przejścia do trybu online!
Jeśli instalujesz gry na partycji systemowej, może być konieczne aby uruchomić tę grę z uprawnieniami administratora
W przypadku braku bibliotek.dll pobierz je z internetu i wklej do folderu z grą!
Lub pobierz i zainstaluj System Software: https://drive.google.com/file/d/16IuBE-zMZp7KdlJQ6XVYOeM875FNkazR/view

Rozmiar: 11.62 GiB

sprawdź horoskop