The.Long.Dark.v1.92-GOG [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Hinterland Studio
wydawca: Hinterland Studio
data premiery gry: 1 sierpnia 2017

Opis

The Long Dark to symulator przetrwania, w którym akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Produkcją zajęło się niezależne studio Hinterland, założone w 2012 roku przez Raphaela Van Lieropa, który wcześniej pracował przy takich tytułach jak Warhammer 40,000: Dawn of War, Company of Heroes czy Far Cry 3. W skład kanadyjskiego zespołu deweloperskiego wchodzą również byli pracownicy BioWare, Riot Games, Sony Santa Monica i Volition Inc., odpowiedzialni za m.in. serię Saints Row, God of War, Knights of the Old Republic czy L.A. Noire.
Gra opowiada o losach pilota Williama Mackenziego oraz doktor Astrid Greenwood, ocalałych z geomagnetycznej burzy, w wyniku której doszło do wyłączenia wszystkich urządzeń elektronicznych. Celem gracza jest przetrwanie w świecie, w którym panują skrajnie niskie temperatury, trudno jest o pożywienie oraz wodę, a drapieżniki polują także na ludzi.

Sandboksowa struktura gry stwarza duże możliwości. To od nas zależy, w jakim kierunku się udamy, a swoboda poruszania się po zasypanych śniegiem terenach nie jest w żadnym stopniu ograniczona. Eksploracja rozległego świata, podzielonego na kilka różniących się klimatem oraz poziomem trudności terenów, jest podstawą rozgrywki. Nieustannie poszukujemy więc kolejnego schronu przed mrozem, żywności, surowców pozwalających na rozpalenie ogniska czy użytecznych przedmiotów, w tym broni do ochrony przed dzikimi zwierzętami. Sekwencje walki należą jednak do rzadkości twórcom zależało na stworzeniu stosunkowo realistycznego, wymagającego survivalu. Tym samym gracz musi zważać na takie czynniki, jak pogoda, temperatura, zmęczenie, kondycja, energia czy wytrzymałość ekwipunku, a także umiejętnie dostosować się do aktualnie panującej sytuacji. Jeśli warunki atmosferyczne nie dopisują, dobrze jest przeczekać jeden dzień dłużej w opustoszałym domu, ogrzać się przy rozpalonym ognisku i nabrać sił do dalszej podróży.

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: Dual-Core Intel i5 CPU 2GHz+
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: 512MB Intel 4xxx Series
Miejsce na dysku: 7 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel i7 CPU 2.6GHz
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: 1GB nVidia GTX 555
Miejsce na dysku: 7 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę z pliku setup_the_long_dark_1.92_(64bit)_(43558).exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Gra w wersji 1.92.
Zawiera Escape The Darkwalker

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=Nahz9IveCyU

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop