The 7th Guest 1993 [ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie GOG: Styczeń 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 3 Maja 1993 – 8 Stycznia 2018 ((Patch gog-13)
Gatunek: Przygodowe, FPP
Producent: Trilobyte Games
Wydawca: Virgin Interactive
Dostępne Języki: Angielski

…( Opis )…
The 7th Guest to słynna przygodówka amerykańskiego studia Trilobyte, opublikowana na rynku w 1993 roku. Ze względu na swoją objętość gra została wydana na CD, stając się jednocześnie jednym z pierwszych produktów w historii, który dostąpił tego zaszczytu. Dziś powszechnie uważa się, że ogromne zainteresowanie tym tytułem walnie przyczyniło się do popularyzacji odtwarzaczy płyt kompaktowych wśród użytkowników pecetów.
Fabuła gry The 7th Guest koncentruje się wokół postaci Henry&amprsquoego Staufa. &ampOacutew bezdomny złodziejaszek, który nie wahał się napadać na bezbronnych ludzi z nożem w ręku, pewnego dnia został natchniony we śnie tajemniczą wizją. Zaufawszy proroctwu, Stauf zaprojektował niezwykle piękne lalki, które zaczęły zdobywać ogromną popularność i szybko stały się kurą znoszącą złote jaja. Twórca cudownej zabawki wzbogacił się i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienił swoje życie. Niestety, ta sielanka nie trwała zbyt długo. Dzieci, które otrzymały lalkę, zaczęły cierpieć męki wskutek ataku dziwnej choroby i nikt nie był w stanie im pomóc. Po tym wydarzeniu Stauf zaniechał dalszej produkcji zabawek, zaszył się w swojej posiadłości i przez bardzo długi czas nie dawał znaku życia.
Właściwa akcja rozpoczyna się w momencie, gdy gracz pod postacią głównego bohatera niespodziewanie trafia do siedziby Staufa. Tajemniczy gość nie pamięta kim jest, nie wie dlaczego znalazł się w posiadłości i nie ma zielonego pojęcia, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Kolejne fragmenty ponurej historii odkrywane są w trakcie zwiedzania ogromnej rezydencji i rozwiązywania przygotowanych przez gospodarza domu zagadek. Te ostatnie charakteryzują się zróżnicowanym poziomem trudności. Jeśli nasz podopieczny nie jest w stanie poradzić sobie z danym zadaniem, może udać się do biblioteki i tam uzyskać niezbędne wskazówki.
W The 7th Guest gracz obserwuje akcję z perspektywy pierwszej osoby i wędruje pomiędzy lokacjami, klikając myszą w odpowiednich miejscach na ekranie, czym produkt przypomina innych przedstawicieli gatunku, np. serię Myst. Poruszanie się po olbrzymim domu ułatwia mapa, która w przejrzysty sposób prezentuje układ wszystkich pomieszczeń. Fabuła w grze opowiadana jest natomiast za pośrednictwem licznych przerywników filmowych, którymi nagradzane są postępy gracza.
…( Dane Techniczne )…
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 / 8.1 / 10
Procesor: 1.8 GHz Processor
Pamięć: 512 MB RAM
Karta graficzna: 3D Graphics Card
DirectX: Wersja 9.0c
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Rozmiar: 576.55 MiB

sprawdź horoskop