Subnautica Below Zero (v43225) GOG 2019 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Unknown Worlds Entertainment
wydawca: Unknown Worlds Entertainment
data premiery gry: 30 stycznia 2019 Wczesny Dostęp

Opis
Below Zero jest rozszerzeniem do przygodowej gry akcji wzbogaconej o wyraźnie zarysowane elementy survivalowe, zatytułowanej Subnautica. Dodatek został opracowany przez autorów oryginału, czyli studio Unknown Worlds Entertainment.

Akcja add-onu Subnautica: Below Zero toczy się po wydarzeniach przedstawionych w pierwowzorze. Gracze wracają na niemal w całości pokrytą oceanami planetę 4546B, odkrywając kolejne tajemnice tego globu i jednocześnie walcząc o przetrwanie.

Subnautica: Below Zero przenosi nas na mroźne terytoria, gdzie na splądrowanie czekają zarówno podwodne lokacje, jak i miejsca znajdujące się na powierzchni. W trakcie rozgrywki ponownie musimy skoncentrować się na zaspokajaniu podstawowych potrzeb bohatera, a także na poszukiwaniu surowców pozwalających mu na wytwarzanie przydatnych narzędzi i pojazdów oraz wznoszenie baz. Nowością wprowadzoną w opisywanym add-onie jest konieczność dbania o temperaturę ciała protagonisty oraz możliwość skonstruowania grawitacyjnego skutera śnieżnego czy niewielkiego mecha, pozwalających na eksplorację skutych lodem powierzchni.

Below Zero jest samodzielnym rozszerzeniem, więc nie wymaga do działania podstawowej wersji gry Subnautica. Podobnie jak pierwowzór, dodatek posiada udźwiękowione ścieżki dialogowe tym razem jednak jest ich więcej, co zachęca do zgłębienia opowiedzianej tu historii.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 2.6ghz+
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD 530
Miejsce na dysku: 15 GB

ZALECANE:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5 3Ghz +
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: Nvidia 1050 Ti / AMD Radeon 570, 4GB VRAM
Miejsce na dysku: 15 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku Subnautica_Below_Zero_v43140_setup.exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=c2xO53yjhTg

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop