Spelunker Party 2017 [MULTI-ENG] [SKIDROW] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Spelunker Party
Gatunek: Akcja, Przygodowe
Producent: Tozai Games, Inc. , O-TWO inc.
Wydawca: Square Enix
Data wydania: 19 października 2017
Język: Angielski Portugalski brazylijski Rosyjski Chiński uproszczony

http://store.steampowered.com/app/629860/Spelunker_Party/

Pewnego dnia w ziemię uderza kometa, co staje się zarzewiem kłopotów. Zaczynają dziać się dziwne rzeczy, których źródłem jest coś, co dzieje się głęboko pod powierzchnią. Aby zbadać sprawę, w podróż po podziemiach wybiera się Spelunkette.

Rozgrywka bazuje na podobnych założeniach co poprzednie części cyklu. Warto jednak dodać, że w odróżnieniu od Spelunker World, innej gry Tozai Games/Square Enix z tej samej serii, tutaj nie mamy do czynienia z modelem free-to-play (f2p) i dokonywaniem mikrotransakcji ułatwiających nam przeprawę. W Spelunker Party na przejście czeka ponad sto leveli. Na drodze czekają liczne przeszkody, jak wielkie głazy, różne rodzaje przeciwników czy bossowie. Stopień trudności nie należy do niskich – nasza postać może zaliczyć zgon po kontakcie z przeszkadzajką lub po upadku z wcale nie tak dużej wysokości. Na starcie dysponujemy pięcioma życiami. Po utracie wszystkich poziom należy rozpocząć od nowa.

Przemierzając podziemia odnajdujemy rozmaite przedmioty, których użycie wiąże się z tymi lub innymi korzyściami: dostarczają bomb i flar, sprawiają, że niektóre ataki nie zadają, zwiększają staminę itd. Poza tym odnajdujemy także złoto, za które można kupić nowe dopałki.

Na uwagę zasługuje obecność zwierzaków. Wraz z postępami w grze odblokowujemy nowe. Pełnią one funkcje pomocników, którzy mogą np. odnajdywać zakopane przedmioty lub

Rozmiar: 3.15 GiB

sprawdź horoskop