Spells of Gold [ENG] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Jonquil Software ( producent )
Buka Entertainment ( wydawca )
Cenega Poland ( dystrybutor PL )
cRPG ( ekonomiczna )
24 lutego 2003 ( światowa data premiery )
09 czerwca 2003 ( data wydania w Polsce )

Opowieść z krain magii i miecza gdzie prawdziwym władcą jest pieniądz. Rozbudowana ekonomia połączona z klasyczną grą cRPG w atrakcyjnej izometrycznej oprawie graficznej.

Akcja gry rozgrywa się w fantastycznym świecie zamieszkałym przez ludzi, elfy, krasnale, nieumarłych i inne magiczne stwory. Cała obszerna kraina składa się z kilku oddzielnych światów, z których każdy posiada swój własny specyficzny system polityczny i ekonomiczny. Podstawowym celem gry jest podróżowanie pomiędzy nimi w celach zarówno handlowych jak i poznawczych. Bohater gry, dzięki specjalnym portalom, jest w stanie przenosić się pomiędzy światami i za pomocą „magicznej torby”, jako handlarz, przerzucać ogromne ilość towarów pomiędzy odległymi targowiskami.

Gra oferuje silnie rozwiniętą ekonomię oraz nielimitowany rozwój postaci. Przed nami wiele światów i miast do odkrycia. Przecieranie nowych szlaków handlowych wymaga zmierzenia się z nieznanymi terenami obfitującymi w bandytów, czarowników, potwory, wojowników i całą gamę innych przeciwników oraz sojuszników. Podczas podróży, wymian handlowych i walki nasza postać zdobywa punkty doświadczenia, które dzięki licznym nauczycielom umożliwiają rozwój jej statystyk i umiejętności. Spells of Gold charakteryzuje się nieliniową fabułą dzięki czemu większość zadań można wykonać na kilka sposobów. Postacie w grze są animowane i renderowane w 3D (świat obserwujemy w rzucie izometrycznym).

http://i56.tinypic.com/sgitld.jpg
http://i53.tinypic.com/wrmj34.jpg
http://i52.tinypic.com/2ztg0w3.jpg
http://i51.tinypic.com/2qnwri1.jpg
http://i53.tinypic.com/dykp4j.jpg
http://i52.tinypic.com/102vwc9.jpg
http://i51.tinypic.com/300fo2d.jpg

Rozmiar: 168.81 MiB

sprawdź horoskop