Skoki Narciarskie 2006 [PL] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Skoki Narciarskie 2006

producent: Metropolis Software
wydawca: CDV Software
kategoria: sportowe / sporty zimowe

Data Premiery:
Świat: 02 listopada 2005
Polska: 16 listopada 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: wspólny ekran | liczba graczy: 1- 2
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD

Wymagania sprzętowe:
Pentium 1.5 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 3 lub lepsza).

Skoki Narciarskie 2006 to pozycja, która z pewnością zainteresuje miłośników skoków narciarskich, dyscypliny, która w naszym kraju błyskawicznie zaskarbiła sobie zainteresowanie dzięki wyczynom Adama Małysza. Gra ta jest jednak dosyć szczególna – za jej produkcję odpowiada bowiem znany, polski zespół developerski – Metropolis Software.

Naszą wielką przygodę ze skokami narciarskimi zaczynamy w tym przypadku od konkursów w kategoriach juniorskich – właśnie w ten sposób rozpoczyna się główny tryb gry, tzw. Career Mode, zawierający liczne elementy managerskie. Nie łudźmy się jednak, że bez żadnego przygotowania będziemy wygrywać wszystkie konkursy – droga do zdobycia Kryształowej Kuli czy tytułu Mistrza Świata jest bowiem długa i wymaga systematycznego odbywania wyczerpujących sesji treningowych. Do dyspozycji graczy oddano 13 różnych konkursów (m.in. sławny Turniej Czterech Skoczni), które odbywają się rzecz jasna na wiernie odwzorowanych skoczniach. Ponadto, godna uwagi jest także możliwość wzięcia udziału w olimpijskim konkursie na pięknej skoczni Pragelato. Co bardziej kreatywni fani sportów zimowych bez wątpienia skorzystają z opcji tworzenia własnych konkursów.

Istotnym elementem gier symulujących skoki narciarskie jest sterowanie. Programiści z Metropolis postawili na prosty i intuicyjny sterownik, który nadal pozwala na pełne kontrolowanie postawy naszego skoczka w niemal każdej fazie skoku. Jest to o tyle istotne, gdyż każdy z 26 przygotowanych modeli zawodników cechuje się odmiennymi warunkami fizycznymi – pod względem taktycznym lot różni się więc w sposób znaczny. Nad pełnym realizmem konkursu czuwa precyzyjny system zasad i punktacji, sprawiedliwie oceniający technikę lotu i lądowanie. Gdy już znudzi nam się konkurowanie z cyfrowymi rywalami, warto zaprosić kolegę/koleżankę, a następnie zrobić użytek z trybu “gorących krzeseł” (Hot Seat Mode)
Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=4165
http://i33.tinypic.com/1z6a79z.jpg

Rozmiar: 438.38 MiB

sprawdź horoskop