Sacred Gold [v.2.0.0.4] 2005 [MULTI-ENG] [GOG] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Tytuł: Sacred Gold
Gatunek: Akcja, RPG
Producent: Ascaron Entertainment ltd.
Wydawca: Strategy First
Data wydania: 13 października 2005
Języki: Audio i tekst: angielski.
Tylko tekst: francuski, Rosyjski

https://gog.com/game/sacred_gold
http://store.steampowered.com/app/12320/Sacred_Gold/
http://gry-online.pl/S016.asp?ID=7330

Sacred: Złota Edycja to specjalne wydanie gier z serii Sacred. W jego skład wchodzi ulepszona wersja części pierwszej tego cyklu Sacred Plus oraz dodatek do niej, pt. Sacred: Podziemia.

Sacred Plus to specjalne wydanie gry z gatunku action/cRPG pt. Sacred. W jego skład prócz standardowej wersji Sacred wchodzi także patch (v.1.8.2.6) jak i rozszerzenie o nazwie Plus zawierające szereg elementów opracowanych przez autorów programu po jego rynkowej premierze. Są to m.in. ulepszone tryby rozgrywki wieloosobowej, zoptymalizowany interfejs i całkowicie zmienione zbalansowanie gry.

Underworld to pierwszy, oficjalny dodatek do gry action-RPG (hacknslash), zatytułowanej Sacred. Fabuła rozszerzenia rozpoczyna się w momencie zakończenia historii znanej z oryginalnej produkcji. Gracze na nowo przenoszą się do królestwa Ancaria, które po obaleniu Shaddara musi zmierzyć się z nowym niebezpieczeństwem, mającym swe podłoże w podziemnym świecie zmarłych. Po wielu perypetiach, prowadzona postać stanie nawet przez portalem prowadzącym do piekieł i tylko od niej będzie zależał los Ancarii oraz jej mieszkańców.

Minimum system requirements: Windows XP or Windows Vista, 1 GHz Processor (1.4 GHz recommended), 512MB RAM (1 GB recommended), 3D graphics card compatible with DirectX 7 (compatible with DirectX 9 recommended), Mouse, Keyboard.
Compatibility notice: This game is NOT compatible with Intel integrated graphics cards.

Zainstaluj
Graj

Rozmiar: 1.72 GiB

sprawdź horoskop