Rogue Trooper Redux 2017 [MULTi7 ENG] [REPACK FITGIRL] [SELECTIVE DOWNLOAD FROM 6 53 GB] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie FITGIRL: 20 Października 2017
Premiera Gry: 17 Października 2017
Gatunek: Akcji, TPP, Science Fiction, Reedycje/Remastery/Remaki, Strzelanki
Producent: Rebellion
Wydawca: Rebellion
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny

…( Opis )…
Rogue Trooper Redux jest odświeżoną wersją strzelaniny, która zadebiutowała w 2006 roku. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku oryginału, za jej opracowanie odpowiada studio Rebellion, znane głównie dzięki seriom Sniper Elite oraz Aliens vs Predator. Produkcja powstała we współpracy z brytyjskim zespołem TickTock Games, a trafiła między innymi na platformę PC Windows. Tytuł oparto na komiksach z serii 2000 A.D.
W Rogue Trooper Redux gracz trafia na ogarniętą wojną planetę Nu Earth. Tytułowy bohater jest jednym z elitarnych, genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy, stworzonych w celu ostatecznego rozprawienia się z wrogą armią Nort Republic. Zawiązanie akcji następuje w chwili, kiedy jego oddział zostaje zrzucony do strategicznej strefy Quartz Zone. Tam pada ofiarą zdrady, a masakrę dokonaną na jednostce przeżywa wyłącznie protagonista. Od tej pory celem, jaki mu przyświeca, jest dokonanie zemsty na zdrajcach.
W Rogue Trooper Redux akcja prezentowana jest zza pleców bohatera (TPP). Misje, w jakich bierzemy udział, rozgrywają się w zróżnicowanych sceneriach, a oparto je w głównej mierze na wartkiej i efektownej akcji &ampndash stawiane przed nami zadania sprowadzają się do eksterminacji adwersarzy. Oprócz standardowych przeciwników w postaci poddanych modyfikacjom żołnierzy, heros musi od czasu do czasu stawić czoła wrogim pojazdom i dronom. Na szczęście Rogue Trooper nie jest bezbronny &ampndash do jego dyspozycji oddano rozbudowany arsenał, w którego skład wchodzą pistolety, karabiny maszynowe i snajperskie, a nawet wyrzutnie rakiet. W grze zaimplementowano również elementy skradankowe &ampndash w wielu przypadkach rozsądnym rozwiązaniem jest działanie z ukrycia, co wymaga nie tylko cierpliwości, ale też opracowania odpowiedniej strategii.
Co ciekawe, prowadzony przez nas bohater jest niejako jednoosobowym oddziałem &ampndash wszystko przez to, że w toku przygody kolekcjonuje odkodowane biochipy zawierające osobowości zamordowanych członków oddziału. Takowe można zintegrować z karabinem, hełmem i plecakiem, by w określonych momentach wykorzystać zainstalowane na nich informacje &ampndash dzięki temu dokonujemy analizy panującej na polu bitwy sytuacji, włamujemy się do systemów bezpieczeństwa, czy też wysłuccensoredemy podpowiedzi. W trakcie zabawy nie należy także zapominać o kolekcjonowaniu przydatnych surowców.
W porównaniu z pierwowzorem, Rogue Trooper Redux na platformie PC Windows może pochwalić się przede wszystkim poprawioną oprawą graficzną. Warto odnotować, że nie jest to pierwszy remaster oryginalnego Rogue Troopera &ampndash w 2009 roku na konsoli Nintendo Wii ukazała się bowiem gra Rogue Trooper: The Quartz Zone Massacre, która doczekała się przede wszystkim nowego modelu sterowania, opartego na kontrolerze ruchowym.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i7 3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970/Radeon RX 480 lub lepsza, Windows 7 64-bit
Minimalne: Intel Core i3 2100 3.1 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz , 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270 lub lepsza, 20 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit
…( Info )…

Czas Instalacji: 7-15 Min (zależne od wydajności PC)
Możliwość Selektywnego Wyboru Pobierania – 6.53 GB

…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj
Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 8.32 GiB

sprawdź horoskop