Ring Of Pain v1.2.01f2-DINOByTES 2020 [PL] [iso] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Simon Boxer / Twice Different
wydawca: Humble Games
data premiery gry: 15 października 2020

Opis
Ring of Pain to hybrydowa produkcja, która łączy w sobie cechy dungeon crawlera, roguelike?a oraz karcianki. Gra wyróżnia się także nietypowym stylem artystycznym i atmosferą. Za jej opracowanie odpowiada deweloper Simon Boxer we współpracy ze studiem Twice Different. Wydawcą jest firma Humble Bundle.

Akcja Ring of Pain toczy się w świecie wypaczonym przez psychikę nienazwanego głównego bohatera. Jest to miejsce pełne niebezpieczeństwa, strachu i iluzji. W eksplorowaniu go pomaga nam tajemnicza istota zwana Sową, która stara się ochronić protagonistę przed zagrażającą mu klątwą. Kluczem do znalezienia wyjścia z sytuacji jest poznanie przeszłości postaci.

W Ring of Pain zabawa polega na eksplorowaniu? lokacji złożonej z losowo wybranego zestawu kart ułożonego w okręg (przypomina to trochę niektóre gry karciane / planszowe znane z prawdziwego świata, np. Munchkina). Gracz ma możliwość wchodzenia w interakcję z poszczególnymi kafelkami, wywołując określone efekty.

Czasem znajdujemy przedmioty oferujące nam pasywne bonusy postać, którą gramy, posiada kilka pól, które można wypełnić kartami, ale musimy wybierać rozważnie, bo w każdym z nich może znaleźć się tylko jedna (przy czym niektóre z nich oferują dodatkowe wzmocnienia, jeśli używamy ich równocześnie). Eksplorując, możemy też trafić na jakieś wydarzenie albo spotkać się z wrogiem, w przypadku którego przydadzą się zebrane rzeczy.

Znaczenie ma także kolejność kart w kręgu obecne w nim potwory sygnalizują swoje plany, a gracz może dostosowywać swoją strategię w oparciu o te informacje.

Ring of Pain posiada oryginalną, dwuwymiarową oprawę graficzną, która opiera się w głównej mierze na bardzo barwnych ilustracjach o unikatowym, dziwnym stylu artystycznym. Całość jest okraszona równie barwnymi efektami świetlnymi. Zabawie towarzyszy ścieżka dźwiękowa opracowana przez Belindę Coomes (muzyka) i Damiona Shepparda (efekty).

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 8/10
Procesor: 2 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 2.0 with 512 MB RAM
Miejsce na dysku: 1 GB

Opis instalacji
1. Pobierz
2. Wypal na płycie lub zamontuj plik .iso
3. Uruchom plik setup.exe i zainstaluj
4. Skopiuj crack do katalogu instalacyjnego
5. Zablokuj grę za pomocą firewalla, aby uniemożliwić jej próbę połączenia się z Internetem.

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=cknFi8VGjrU

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop