Planetary Annihilation: TITANS (2015) [MULTi112-PL] [RePack] [SpaceX] [v 113410] [DVD5] [.exe/.bin] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Uber Entertainment
wydawca: Uber Entertainment

Premiera:
=======================
18 sierpnia 2015
18 sierpnia 2015 Steam

Gatunek: Strategiczne science fiction RTS crowdfunding

Opis

Planetary Annihilation: Titans to rozszerzona edycja sfinansowanej w 2012 roku na Kickstarterze gry strategicznej Planetary Annihilation. Za produkcję odpowiada zespół Uber Entertainment, który ma na swoim koncie gry Monday Night Combat i Super Monday Night Combat. Titans oferuje całą zawartość znaną z ?podstawki? oraz szereg nowych elementów. Twórcy zatroszczyli się przede wszystkim o 21 kolejnych jednostek, z czego 5 to potężni przedstawiciele klasy Titan. Ponadto pojawiły się nowe planety z wielopoziomowym terenem, które dostępne są zarówno w singlu, jak i w multiplayerze. Wszystko to uzupełnia tryb Bounty, ulepszony samouczek oraz zmieniony balans. Produkcja sprzedawana jest w pełnej cenie, jednak osoby, które wsparły swego czasu Planetary Annihilation na Kickstarterze dostały Titans za darmo. Natomiast gracze posiadający ?podstawkę? (musieli ją zakupić przed 18 sierpnia 2015 roku) w swojej bibliotece steamowej tytuł mogą nabyć z 66 zniżką.

Mechanika
Podstawowe założenia Planetary Annihilation: Titans oparte są na legendarnej strategii czasu rzeczywistego – Total Annihilation. Teatr działań obejmuje więc nie tylko wybrany skrawek terenu, ale całe układy planetarne, na których rozgrywane są wielkie bitwy. Podczas zabawy można przyjąć taktykę mozolnego zdobywania kolejnych połaci terenu przy pomocy broni konwencjonalnej, lub wcielić się w niszczyciela planet, który posyła przelatujące meteoryty wprost na przeciwnika.

Bardzo ważnym czynnikiem gry jest ekonomia. Zakładamy bazy i wydobywamy surowce, dzięki którym konstruujemy kolejne budynki, np. produkujące nowe jednostki. Te wysyłamy do walki albo do obrony już zdobytych miejsc. Twórcy z Uber Entertainment postanowili oddać w ręce grających osób bardzo prosty interfejs. Dzięki niemu, w przyjemny sposób nadzorujemy nasze wszystkie działania w jednym miejscu, mając jednocześnie wgląd na sytuację w innych rejonach.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Microsoft? Windows? 7/8/10 (64 bity)
Procesor: Intel? Core ? i3 2,66 GHz
RAM: 8192 Mb
Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa zgodna z DirectX? 9.0c
Akcelerator grafiki: 2048 Mb, OpenGL 3.0
Wolne miejsce na dysku twardym: 4 GB

Opis instalacji

1. Zainstaluj grę.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Graj
4. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup
oryginal

Zmień język w menu gry

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=E

Rozmiar: 1.84 GiB

sprawdź horoskop