Outcast: Second Contact 2017 [MULTi7 ENG] [REPACK FITGIRL] [EXE] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

…( Info )…
Wydanie FITGIRL: 15 Listopada 2017
Premiera Gry: 14 Listopada 2017
Gatunek: Akcji, TPP, Science Fiction, Elementy Logiczne, Reedycje/Remastery/Remaki, Indie
Producent: Appeal
Wydawca: Bigben Interactive
Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Holenderski

…( Opis )…
Outcast: Second Contact stanowi remake wydanego w 1999 roku Outcast od studia Appeal, który był przygodową grą akcji w realiach nieco przypominających film Stargate (Gwiezdne wrota) z 1994 roku. Za powstanie odświeżonej wersji na platformę PC Windows ponownie odpowiada zespół o nazwie Appeal, w skład którego weszło wielu deweloperów pracujących nad pierwowzorem, z Yannem Robertem, Franckiem Sauerem i Yvesem Groletem (założycielami starego Appeal) na czele.
Fabułę omawianej gry osadzono w roku 2007, w alternatywnej wizji rzeczywistości, w której Stany Zjednoczone wysyłają w kosmos sondę badawczą, aby udowodnić, że nie jesteśmy sami we wszechświecie. Jednak kiedy urządzenie trafia na planetę Adelpha i zostaje zniszczone przez autochtonów &ampndash rasę Talan &ampndash powstaje czarna dziura, stanowiąca zagrożenie dla Ziemi. Aby ocalić świat przez zagładą, ludzkość wysyła na Adelphę Cuttera Slade&amprsquoa, weterana amerykańskiej floty, w asyście trojga naukowców. Niemniej, po przybyciu na miejsce sprawy się komplikują, jako że główny bohater (w tej roli występuje właśnie Slade) zostaje oddzielony od reszty grupy i wyznaczony przez Talan mesjaszem i wybawicielem od jarzma Fa&ampeacute Rh&ampacircn, okrutnego tyrana uciskającego lud Talan.
Outcast: Second Contact w wersji na platformę PC Windows stanowi rozbudowaną grę, łączącą elementy rozmaitych gatunków. Akcja toczy się w otwartym świecie, podzielonym na kilka dużych obszarów, między którymi gracz przemieszcza się portalami. Twórcy pozostawili nam swobodę co do eksploracji, rozmawiania z mieszkańcami tego niezwykłego świata i wykonywania zadań pobocznych. Rzecz jasna, nie brakuje także sekwencji zręcznościowych, w których omawiany tytuł zmienia się w strzelaninę TPP &ampndash jakkolwiek twórcy zostawili Slade&amprsquoowi sporą swobodę, jeśli chodzi o dobór sposobów rozstrzygania walk. Pokuszono się również o implementację zagadek logicznych.
Największą zmianą dokonaną przez Appeal w stosunku do pierwowzoru jest uwspółcześnienie oprawy graficznej w Second Contact na PC Windows. Deweloper zastosował autorską technologię, by przygotować niemal od zera postacie, lokacje, przedmioty, tekstury itp. Co więcej, twórcy pozwolili sobie również na naprawienie pewnych denerwujących błędów fabularnych oryginału, a także usprawnienie takich elementów jak interfejs (dotyczy to zwłaszcza przeprojektowania okien intefejsu), sterowanie czy animacje. Pod względem zawartości &ampndash wielkości świata, przebiegu fabuły etc. &ampndash Outcast: Second Contact w wersji na platformę PC Windows zasadniczo nie różni się od oryginału.
…( Dane Techniczne )…
Rekomendowane: Intel Core i7 4 GHz/AMD Ryzen 5 1400 3,4 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 780/4 GB Radeon 290 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 10 64-bit
Minimalne: Intel Core i5 3.3 GHz/AMD FX-8300 3.3 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670/Radeon HD 7950 lub lepsza, 15 GB HDD, Windows 7 64-bit
…( Info )…

Czas Instalacji: 1-4 Min (zależne od wydajności PC)

…( Instalacja )…
1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj

Ogólna Notka:
Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:
1. Visual C++ – https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX – https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym

Rozmiar: 4.65 GiB

sprawdź horoskop