Out Of The Park Baseball 20 (2019) [ENG] [CODEX] [DVD5] [ISO] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info

producent: Out of the Park Developments
wydawca: Out of the Park Developments

Premiera:
===========================
22 marca 2019
22 marca 2019 Steam

Gatunek: Sportowe manager baseball elementy strategiczne

Tryb gry: single / multiplayer

Opis

Out of the Park Baseball 20 to kolejna odsłona cyklu rozbudowanych menadżerów rozgrywek baseballowych. W grze otrzymujemy możliwość pokierowania jedną z drużyn należących do wielu światowych lig ? np. zespołem grającym w najpopularniejszych rozgrywkach amerykańskich, takich jak MLB.com i MLBPA. Co ciekawe, istnieje możliwość grania w dowolnym sezonie ? nawet do 150 lat wstecz. Twórcy dysponują wszystkimi niezbędnymi licencjami, dzięki czemu otrzymujemy autentyczne emblematy drużynowe, nazwiska, a nawet statystyki zawodników bazujące na wynikach w prawdziwych meczach. Za stworzenie i wydanie omawianej produkcji odpowiada studio Out of the Park Developments, konsekwentnie rozwijające swoją serię od momentu jej powstania.

Mechanika
W Out of the Park Baseball 20 pełnimy rolę menadżera zespołu baseballowego. Naszym zadaniem jest prowadzenie podopiecznych w trakcie rozgrywek ligowych, nadzorowanie treningów, wybieranie składów, dbanie o finanse, wyszukiwanie nowych talentów, a także rozwijanie klubowej infrastruktury.

Jedną z nowości w omawianej odsłonie serii jest system LIVE services, który śledzi na bieżąco wyniki w spotkaniach rozgrywanych w obecnym sezonie, dostosowując statystyki zawodników w zależności od ich skuteczności na boisku. Zwiększono także wybór strategii i możliwości w trakcie meczów, poprawiono system odpowiadający za symulację oraz sztuczną inteligencję przeciwników (nie tylko w czasie samych zmagań, ale także w warstwie strategicznej ? w aspektach takich, jak sprzedaż zawodników, kontrakty czy budowanie składów). Ulepszono również kalkulacje w przypadku tie breaków (remisów) i poprawiono interfejs.

Twórcy usprawnili także tryb historyczny (statystyki są bardziej reprezentatywne) i dodali kilka nowych lig: czeską, niemiecką, francuską oraz hiszpańską.

Wymagania sprzętowe

System operacyjny: Vista / Win7 / Win8.X / Win10,
Karta wideo: OpenGL 2.0 lub nowsza, min 256 MB pamięci GPU
Procesor: Intel lub AMD, 32-bitowy lub 64-bitowy
RAM: 2 GB,
Miejsce na dysku twardym: 7 GB dostępnego miejsca.

Opis instalacji

1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie.
2. Wyłącz firewall (blokuje wszystkie pliki exe w trybie online)
3. Zainstaluj grę.
4. Skopiuj zawartość katalogu &quotCODEX&quot do folderu z grą
5. Graj
6. Wsparcie programistów. Pamietaj, jeśli ci sie podoba kup oryginal

Description By Mozaykin

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=0iT9hCzhmJQ

Rozmiar: 1.60 GiB

sprawdź horoskop