No.Mans.Sky.v3.2.2-GOG 2016 [PL] [exe] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Info
producent: Hello Games
wydawca: Hello Games
data premiery gry: 12 sierpnia 2016

Opis
No Man&#39s Sky jest produkcją z pogranicza dwóch pozornie zupełnie różnych gatunków. Tytuł pozwala nam bowiem zarówno na eksplorację olbrzymiej galaktyki przy pomocy statku, niczym w klasycznych symulatorach kosmicznych, jak i na zwiedzanie powierzchni planet rodem z przygodowych gier akcji z domieszką survivalu. Projekt został opracowany przez niezależne studio Hello Games, które wcześniej stało się rozpoznawalne dzięki serii Joe Danger. Jest on nie tylko najbardziej ambitnym dziełem tego zespołu, lecz również imponującym przykładem wykorzystania możliwości generowania proceduralnego.

Pomimo że omawiana pozycja początkowo nie została zbyt ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, gdyż przedpremierowe zapowiedzi twórców ostatecznie rozminęły się z tym, co oddali w nasze ręce, autorzy szybko zakasali rękawy i zaczęli rozbudowywać ją o rozmaite aktualizacje wprowadzające nową zawartość. W efekcie z czasem No Man?s Sky zaczęło nie tylko rosnąć , lecz również zdobywać coraz pokaźniejsze grono fanów.

Akcja gry No Man&#39s Sky toczy się w gigantycznej galaktyce składającej się z ponad osiemnastu trylionów ciał niebieskich. W trakcie rozgrywki wcielamy się eksploratora, którego zadaniem jest dotarcie do jej centrum i odkrycie, co się tam znajduje. Sprawa nie jest prosta, gdyż podróż rozpoczynamy na losowo wybranej planecie znajdującej się na rubieżach gwiezdnego układu. Oczywiście w kosmosie nie jesteśmy sami reprezentantów rozmaitych ras możemy spotkać zarówno na planetach, jak i na pokładach olbrzymich stacji oraz w przestrzeni kosmicznej.

Choć początkowo podróż do centrum galaktyki była motorem gry, z czasem autorzy wzbogacili ją o dodatkowe linie fabularne wprowadzane w kolejnych aktualizacjach, w ramach których przychodzi nam realizować różnorodne zadania.

W No Man&#39s Sky akcję możemy obserwować z perspektywy pierwszej (FPP) lub trzeciej (TPP) osoby. Świat gry jest w pełni otwarty, co oznacza, że możemy swobodnie poruszać się zarówno w kosmosie, jak i po ciałach niebieskich (na ich powierzchni lub pod wodą). Przestrzeń międzygwiezdną przemierzamy na pokładach różnorodnych statków. Oprócz naszpikowanych technologią okrętów na sprawdzenie czekają niezwykłe zwierzęta zdolne do życia w próżni, w których wnętrzach zwiedzamy kosmos (przez co są znane jako Żywe Statki?). Planety i księżyce eksplorujemy natomiast na piechotę lub przy pomocy pojazdów poza tym do naszej dyspozycji oddano mecha, czyli wielki pancerz wspomagany chroniący nas przed ekstremalnymi warunkami.

Nasze możliwości w zakresie eksploracji w dużej mierze ogranicza posiadany sprzęt, nabywany u handlarzy lub tworzony dzięki rozbudowanemu systemowi craftingu. Ten drugi wymaga zasobów, które przy pomocy tak zwanego multinarzędzia pozyskujemy zarówno ze skał, jak i z napotkanych roślin oraz zwierząt charakterystycznych dla danej planety lub księżyca. Surowce wykorzystujemy do produkcji nowych elementów wyposażenia i ulepszania już posiadanych czy choćby do budowy własnej bazy wypadowej. Z czasem zyskujemy nawet możliwość skonstruowania własnej floty fregat i wysyłania ich na różnorodne misje. U handlarzy możemy natomiast nie tylko zaopatrywać się w nowe przedmioty, lecz również pozbyć się niechcianego sprzętu i zasobów. Warto przy tym pamiętać, że reprezentują oni rozmaite stronnictwa, a jeśli zadrzemy z ich sojusznikami, nie będą zbyt skorzy do współpracy (i na przykład odmówią nam sprzedaży najbardziej zaawansowanych technologii). Stosunki z poszczególnymi ugrupowaniami możemy poprawić, wykonując dla nich rozmaite misje.

Jako że na naszej drodze często stają wrogo nastawione istoty (czy to przedstawiciele inteligentnych ras, czy też agresywne zwierzęta), wspomniane multinarzędzie służy nam zarówno do pracy, jak i do obrony lub ataku. Z tym ostatnim należy jednak uważać, gdyż galaktyka jest patrolowana przez Strażników, czyli roboty, które strzegą równowagi w kosmosie. Jeśli zajdziemy im za skórę, nie spoczną, póki nie położą nas trupem. Potyczki toczymy również w kosmosie (na przykład z piratami), korzystając z broni zainstalowanej na pokładzie naszego statku.

Zabawa może się toczyć w ramach jednego z trzech trybów. Oprócz standardowego, czyli normalnego, na sprawdzenie czeka wariant kreatywny, w którym cieszymy się nieograniczoną ilością surowców i nieśmiertelnością, a także moduł survivalowy, gdzie przeciwnicy są silniejsi, a ilość zasobów ulega zmniejszeniu. Na chętnych czeka również opcjonalna mechanika permadeath, która sprawia, że po śmierci musimy rozpocząć zmagania od nowa.

Wymagania sprzętowe
MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: nVidia GTX 480, AMD Radeon 7870
Miejsce na dysku: 10 GB

Opis instalacji
1. Zainstaluj grę z pliku setup_no_mans_sky_3.22_companions_69111_(45203).
2. Zainstaluj wszystko z folderu Patch
3. Zainstaluj dodatek z pliku setup_no_mans_sky_pre-order_dlc_3.22_companions_69111_(45203).exe
4. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
5. Graj

Screenshot / Wideo

https://www.youtube.com/watch?v=lzZLqWhURB4

Rozmiar: 0.00 BiT

sprawdź horoskop