Nancy Drew : Warnings At Waverly Academy [eng] chomikuj

Baner Torrentos
Sprawdź już teraz! (LINK)

Nancy Drew 21 Warnings at Waverly Academy

Her Interactive ( producent )
Her Interactive ( wydawca )
przygodowe
09 października 2009 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( data wydania w Polsce )
13 października 2009 ( data premiery w USA ) (NTSC)

wymagania sprzętowe: Pentium 1 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32 MB, 1 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Nancy Drew: Warnings at Waverly Academy to dwudziesta pierwsza część serii gier przygodowych z detektyw Nancy Drew w roli głównej. Tym razem nasza bohaterka bada ślady tajemniczych wydarzeń, mających miejsce w prestiżowej, żeńskiej szkole z internatem.

Ktoś zmienia oceny uczennic i przyczynia się do niebezpiecznych wypadków, dotykających tegorocznych absolwentek. Nancy musi odnaleźć winowajcę i udowodnić mu popełnione czyny. W zadaniu tym pomoże jej gracz, który tak jak w poprzednich odsłonach serii, przed rozpoczęciem zabawy może zdefiniować stopień swojego doświadczenia w przygodówkach. Dzięki temu produkt dostosowuje poziom zagadek do umiejętności użytkownika i umożliwia mu bezstresową zabawę w szpiegowanie innych.

Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, poruszając się po trójwymiarowym, prerenderowanym środowisku. Większość rozgrywki toczy się w zamkniętych pomieszczeniach, ale kilkukrotnie zdarza nam się wychodzić na zewnątrz, by poszukać dowodów wokół obsypanego śniegiem internatu.

Wśród czynności, jakie musimy wykonać, by doprowadzić śledztwo do szczęśliwego finału, jest m.in. pomaganie uczennicom w projektach, bycie na bieżąco z wydarzeniami społecznymi w szkole, fotografowanie ważnych obiektów i skradanie się pod drzwiami internatu w celu podsłuchania kluczowych rozmów. Od czasu do czasu bierzemy też udział w bardziej odprężających aktywnościach, grając np. w wirtualną odmianę air hockeya.

Rozmiar: 1.11 GiB

sprawdź horoskop